tv3.lv

Noskaties! Ozols prezentē drūmu video ”Nāves ēnā”

Ozols kopā ar video veidotāju ”91 Kultures” ir sagatavojuši video versiju dziesmai ”Nāves ēnā”. Mūzikas autors ir ”bītmeikers” Niklāvz. Dziesma ir no gaidāmā albuma ”Y A U D A”, kas iznāks jau nākamajā nedēļā. Dziesmā izmantots ”beat switch”, kas  dziesmas kontekstā radikāli maina gan noskaņu, gan enerģiju.

2020. gada 14. augustā 11:20

21., 22. un 23. augustā hiphopa izpildītājs OZOLS  ar koncertu sēriju ”SPORTA LIVE” prezentēs jauno albuma ”Y A U D A”.  Prezentācijas pasākumi ir ieplānoti trīs daļās, trīs vakaros Rīgas centrā  – Sporta 2 kvartālā. Katrs koncerts saturiski plānots atšķirīgs, katrā vakarā Ozolam pievienosies jauni viesmākslinieki, kas arī zināmā mērā virzīs uz priekšu vakara skanējumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā viesmākslinieki koncertos pievienosies tādi dziedātāji un grupas kā Prusax, Viņa, Finķis & PRAGAII, Tehnikums, Eliots, kā arī Melikols. Precīza informācija par katras dienas notikumu gaitu pieejama dziedātāja ”Facebook” profilā. Biļetes pieejamas “Biļešu servisa” kasēs.

Drošības apsvērumu dēļ biļešu apjoms uz katru koncertu ir limitēts. Pieejamas ir 500 biļetes uz katru no pasākuma dienām.

Iepriekš iegādātās biļetes uz Ozola koncertu ”Lucavsala live”, kas bija paredzēts 2020. gada 22. augustā, ir derīgas uz jebkuru no esošajām pasākuma dienām.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu ”Fact” un ”Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu ”Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums ”Cieņa un mīlestība” (2001.), ”Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), ”Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums ”Neatkarība”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu ”Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību ”Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu ”Cieņa un mīlestība”, kā arī ”Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk” un piecas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm