tv3.lv

Pamest sievu kolēģes dēļ, samīlēties uz skatuves un būt par tēvu 60 gados – Latvijas skaļākie dienesta romāni

Dienesta romāns – daudzi to uzskata par vienu no romantiskākajiem attiecību scenārijiem – satikt mīlestību savā darba vietā, bet citi – par slazdu. Un ja nu, nedod Dievs, kādreiz šis romāniņš beidzas – tad cieš ne vien paši mīlnieki, bet viss darba kolektīvs kopumā. Vai dienesta romāns ietekmē darba kvalitāti un vai tiešām var pastāvēt mīlestība darba vietā, kas beidzas ar kopdzīvi, skaistām kāzām un daudz bērniem?

2017. gada 23. janvārī 13:47

Portāls Skaties.lv ir apkopojis divdesmit skaļākos un pārsteidzošākos dienesta romānus. Jā, dzirkstele rodas ne tikai aktieru vai mūziķu vidū, bet arī starp politiķiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris Šķēle un Kristiāna Lībane

Starp ekspremjeru Andri Šķēli un ekspolitiķi Kristiānu Lībani-Šķēli uzplauka romantiskas jūtas tālajā 2004. gadā un šis ir bijis viens no visu laiku skaļākajiem dienesta romāna skandāliem Latvijā. Abi joprojām ir laimīgi precējušies.

Aivars Lembergs un Kristīne Krasovska

Ventspils mērs Aivars Lembergs saskatījās ar Attīstības pārvaldes vadītāju Kristīni Krasovsku savā darba vietā domē. Pāris apprecējās 2015. gada novembrī. Aizvadītā gada sākumā pāris sveica pasaulē savu dēliņu Artūru.

Artūrs Krūzkops un Ieva Segliņa

Viens no skaistākajiem aktieru pāriem – Dailes teātra aktrise Ieva Segliņa un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artūrs Krūzkops gredzenus mija pagājuša gada vasarā.

Edmunds Sprūdžs un Kristīna Pelša

Edmunds Sprūdžs un kādreizējā ministra Biroja vadītāja Kristīna Pelša mija gredzenus 2014. gada izskaņā. Edmunds un Kristīna satikās 2011. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Edmunda ministrēšanas laikā, kad Kristīne tur sāka strādāt par viņa biroja vadītāju. Lasi vairāk par abu dienesta romānu šeit!

Zane Daudziņa un Vilis Daudziņš

Viens no Latvijas paraugpāriem, kuru attiecības vieno teātris. Abi apprecējušies pirms vairāk nekā padsmit gadiem – Vilis darbojas Jaunajā Rīgas teātrī, savukārt Zane paralēli aktrises darbam ir arī runas pedagoģe. Abu laulībā dzimuši divi braši dēli – Kārlis un Matīss, kuri jau ir pilngadīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Dita Lūriņa-Egliena un Mārtiņš Egliens

Latvijas Nacionālā teātra aktieri pamanījuši viens otru jau studiju laikā. Saldais pārītis audzina divus bērniņus – dēlu Ernestu un meitiņu Grētu.

Gundars Grasbergs un Inga Misāne-Grasberga

Arī šis aktieru pāris sadraudzējušies Latvijas Nacionālā teātra telpās, neilgi pēc tam arī noslēdzot laulību. Pāris audzina trīs atvases. Starp citu, Inga reiz filmējusies seriālā “UgunsGrēks”!

Alvis Hermanis un Kristīne Krūze

Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis un aktrise Kristīne Krūze, kuru skatītāji vairāk iepazina TV3 seriālā “Šķiršanās formula” gredzenus mija 2009. gadā pēc gadu ilgas draudzības. Pāris audzina trīs bērnus. Hermanim no iepriekšējām attiecībām ir vēl četri bērni.

Kristaps Rasims un Baiba Neja

Vienu no sirsnīgākajiem bildinājumiem šovbiznesa vēsturē piedzīvojām kopā ar aktieri Kristapu Rasimu, kurš TV3 šova “Izklausies redzēts” finālā bildināja savu ilggadējo draudzeni, aktrisi Baibu Neju, kura reiz filmējusies seriālā “UgunsGrēks”. Kā abi apprecējās – lasi šeit!

Foto: kā Rasims lūdza mīļotās roku

Ģirts Liuziniks un Liene Sebre

Arī šis aktieru pāris iepazinies, strādājot kopā Latvijas Nacionālajā teātrī. Pagājušā gada pavasarī nāciju pāršalca ziņa, ka Liuziniks šķīris laulību no sievas Metas un nekautrējas no attiecībām ar deviņus gadus jaunāku kolēģi Lieni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Alise Joste un Kārlis Josts

Šis ir, iespējams, viens no interesantākiem stāstiem Latvijas šovbiznesā – ģitārists un dziesmu autors Kārlis Josts, kurš pazīstams kā grupas “Momend” līderis un basģitārists grupā “The Sound Poets” iepriekš bija zināms ar uzvārdu Strūbergs. Mūziķis, apprecoties ar dziesminieci Alisi Josti, pieņēmis sievas uzvārdu.

Māra Upmane-Holšteine un Goran Gora

Māra un Jānis jeb Goran Gora ir viens no paraugpāriem Latvijas mūzikas pasaulē – pāris svinēja kāzas tālajā 2008. gadā un abu laulības laikā pasaulē nākuši divi bērniņi – meita Ronja un dēls Ezra Klāvs.

Rūta Čivča un Kaspars Dvinskis

Laika ziņu meitene apprecējusies ar sporta ziņu vadītāju – tāda ziņa pāršalca medijus aizvadītā gada vasarā, kad gredzenus mija LNT kolēģi.

Ivars Godmanis un Ilze Pētersone

Bijušais Ministru prezidents Ivars Godmanis jau kopš 2009. gada ir kopā ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri Ilzi Pētersoni, kura ir 24 gadus jaunāka par pašu Godmani. 2011. gadā abi teikuši viens otram jā vārdu un joprojām kopā izskatās laimīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nils Ušakovs un Iveta Strautiņa

2014. gada pavasarī dzirkstelīte radās starp Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu un viņa biroja vadītāju Ivetu Strautiņu. Tā paša gada ziemā pāris apprecējās un drīz vien pasaulē sveica savu dēliņu Tomu. Pirms tam Ušakovs bija precējies ar simpātisko Jeļenu, ar kuru kopā bija četrus gadus.

Ērika Eglija un Gints Grāvelis

Lai vai kā šie Dailes teātra aktieri censtos slēpt savas attiecības, dzirkstelīti nav iespējams nepamanīt. Abi saskatījušies 2016. gadā, tomēr neviens no sirdsāķīšiem nav ne apstiprinājis, ne noliedzis abu attiecības.

Ralfs Eilands un Sanita Pelēķe

Viens no šā brīža spilgtākajiem mūziķiem Latvijā Ralfs Eilands, laikā, kad mācījās Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 11. klasē, uzsāka dienesta romānu ar tā saukto ātrāko meiteni Latvijā – Sanitu Pelēķi. Abi saskatījās darbavietā radio, bet drīz vien abu romāniņš izjuka, sakot, ka abi vēlas pievērsties profesionālajām gaitām. Pēc šīm attiecībām nekas jauns par Eilanda privāto dzīvi nav dzirdēts, puisim pirmajā vietā ir un paliek mūzika.

Foto: Eilanda neticamās pārvērtības

Elīna Dzelme un Dž. Dž. Džilindžers

Raimonds Rupeiks jeb Dž. Dž. Džilindžers, Dailes teātra mākslinieciskais vadītājs un Elīna Dzelme, Dailes teātra aktrise un māksliniece apprecējās 2011. gadā. Šī Džilim bija piektā laulība, kura ilga vien nepilnus četrus gadus – pāris šķīra savu laulību 2014. gadā un nu abiem ir jauni dzīvesbiedri – Dzelme ir kopā ar “Olainfarm” īpašnieku Valēriju Maliginu, savukārt Džilindžers gredzenus mijis ar savu sesto sievu Ingu Grencbergu.

Ģirts Ķesteris un Kristīne Nevarauska

Viens no apspriestākajiem dienesta romāniem – Dailes teātra aktieri Ģirts Ķesteris un Kristīne Nevarauska šķīrušies un atkal sagājuši kopā, un atkal šķīrušies. Abu mīlas stāsts sākās pirms aptuveni desmit gadiem un joprojām daudziem nav skaidrs, kādas attiecības valda abu starpā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Evija Skulte un Rimvīds Martinaitis

Latvijas Nacionālā teātra aktrise, “Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte reiz tikusies ar lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti. Abi saskatījās 2013. gadā, strādājot seriāla “Viņas melo labāk” filmēšanas laukumā, un arī šis pāris ir šķīries un sagājis kopā vairākas reizes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm