tv3.lv

Par dziedātāju kļuvusī stjuarte Agamma izdod jaunu singlu un videoklipu

Pandēmijas dēļ bez darba palikusī aviokompānijas “airBaltic” stjuarte pērn nolēma pilnībā pievērsties mūzikai un ar skatuves vārdu Agamma izdeva radiosinglu “Alcatraz”, kas sekoja Krievijas dziesmu topos iekļuvušajam debijas hitam “Adrenalin”. Tagad Agamma laiž klajā savu jaunāko – trešo – singlu “Viraži” jeb “Virāžas”, kam tapis arī videoklips.

2021. gada 13. maijā 8:39

Jaunā dziesma ierakstīta krievu valodā, veltīta personīgajā pieredzē balstītām mīlestības peripetijām un ir dāvana dziedātājai pašai sev dzimšanas dienā. Vienlaikus tā ir dāvana visiem, kam dzīvē gadījušās līdzīgas mīlestības likstas, kā arī tiem, kurus izmisumā dzen krietni ieilgušais pandēmijas laiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez darba palikusi pašmāju stjuarte pievēršas mūzikai un izdod enerģisku hitu

“Ar jauno dziesmu un klipu es vēlos vienot cilvēkus un likt saprast, ka viņi nav vieni savās grūtībās,” saka dziedātāja. “Tagad nav viegli visiem. Dziesma “Virāžas” ir sava veida aicinājums atbalstīt citam citu. Nevajag nolaist rokas, vajag iet dzīvē uz priekšu! Un katram no mums ir kāds sirdij tuvs cilvēks, ar kuru izveicam pastāvīgu dialogu un esam sadevušies rokās, lai arī dažreiz tikai domās.”

Dziesmas līdzautors ir Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, strādājošais producents Ivans Zmitrovičs, kurš sadarbojas ar vairākiem zināmiem māksliniekiem, tajā skaitā arī ukraiņu dziedātāju Svetlanu Lobodu, kas pārstāvējusi savu valsti arī “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Dziesma “Virāžas” apzināti radīta deviņdesmito gadu stilistikā, kas ir sava veida iegremdēšanās dziedātājas bērnībā – laikā, kas ļauj atcerēties daudzas patīkamas atmiņas.

Jaunā singla video tapis iespaidīgajā Rubelhālī tuksnesī, kas iesniedzas Dubaijas emirātā. “Vēlējos aizlidot uz vietu, kur iespējams visu sākt no nulles,” izvēli filmēt klipu tuksnesī komentē dziedātāja.

“Tuksnesis ir vieta, kur nekā nav, kas nozīmē, ka tā ir visīstākā vieta, kurā dzimt kaut kam jaunam.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Klipa režisore ir atzinību arī ārvalstīs guvusī Latvijas režisore Jūlija Kova. Jaunajā videoklipā redzama arī “TikTok” blogere no radošās apvienības “Latvian Sisters”, kam ir 1,7 miljoni sekotāju.

Agammas radošais ceļš aizsākās ar negaidītiem panākumiem Krievijas dziesmu topos un uzaicinājumu piedalīties Krievijā populārajā kanāla TNT televīzijas šovā “Borodina pret Buzovu”. Tas pamudināja bez darba palikušo stjuarti turpināt popdziedātājas karjeru un radīt dziesmu “Adrenalin”, kas tika pamanīta arī Latvijas radiostacijās un citos masu medijos.

“Esmu sapratusi, ka nevajag turēt savas sajūtas sevī,” piebilst Agamma. “Labāk tās realizēt radoši. Iedvesmu var smelties arī brīžos, kad viss ir slikti…”

Jaunais singls “Virāžas” pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm