Pašmāju reperis March izdod videoklipu ar amerikāņu hip hop zvaigznes Redman dalību

Par repa brīnumbērnu dēvētais reperis, ventspilnieks March, īstajā vārdā – Martins Šimpermanis, publicējis video dziesmai “The Man Come Get It”, kurā piedalās arī ASV repa superzvaigzne Redman. Leģendārais amerikāņu reperis klipā dalās atziņās par, viņaprāt, īsto hip hopa skanējumu.

2. aprīlī 12:00

March ir viens no retajiem latviešu reperiem, kurš izpilda dziesmas angļu valodā un ir izpelnījies pasaulē zināmu hip hopa izpildītāju atzinību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizvadītajā gadā amerikāņu reperis Redman vienu no March dziesmām – “The Man” – iekļāva savā miksteipā “Come Get It Playlist”, un nu šai dziesmai tapis arī video. Mūzikas video filmēšanu, režiju un montāžu nodrošināja vizuālā dizaina studija “Underrated Studios”.

March ar savām dziesmām nonāca ASV uzmanības lokā, pateicoties atbildei uz aicinājumu jaunajiem dīdžejiem, producentiem un reperiem sūtīt privātu vēstuli.

Redman saņēma aptuveni 200 komentāru no March faniem zem publicētās ziņas un pāris privātu “Instagram” ziņu un atbildēja, lai March parāda savu materiālu.

Pēc March un pašmāju producenta Tabļa kopīgi veidoto dziesmu demo versiju noklausīšanās amerikāņu superzvaigznes deva pozitīvu apstiprinājumu, un pēcāk pabeigtā versija dziesmai “The Man” tika iekļauta Redman radītajā miksteipā jeb dziesmu izlasē ar nosaukumu “Come Get It”.

Redman jeb Reginald Noble ir reperis, dīdžejs, aktieris un producents, kurš ir pazīstams ar savu asprātīgo, humoristisko liriku un enerģisko izpildījumu. Aizvadījis vairāk par trim desmitgadēm mūzikas industrijā, viņš ir izdevis vairākus kritiķu atzinīgi novērtētus albumus un sadarbojies ar nozīmīgiem māksliniekiem – Jay-Z, Method Man, Busta Rhymes, tādējādi nostiprinot savu pozīciju kā viens no ietekmīgākajiem tēliem hip hopā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Būdams vien 21 gadu vecs, March kopš 2017. gada ir izdevis četrus albumus, divus studijas albumus un paspējis iesildīt koncertos starptautiski atzītus māksliniekus. Kopš 2018. gada March aktīvi darbojas neatkarīgo mūziķu biedrībā “401”. Dziesma “The Man” ir tituldziesma jaunākajam March un Tabļa albumam “The Super Extra More Experience”, kuru March saviem vārdiem raksturo kā “sevišķi apdomātu nenopietnību.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm