tv3.lv

"Prāta vētra" prezentē jaunās dziesmas "Feels" video

Trešdien, 21. aprīlī, pie klausītājiem dodas grupas “Prāta vētra” jaunā dziesmas “Feels” un videoklips. “Jūs sacerējāt mūziku japāņu multfilmai? Nē, bet noskatieties un mēģiniet mūs tur atpazīt!” jauno veikumu piesaka mūziķi.

2021. gada 21. aprīlī 16:48

Videoklips veidots kā multiplikācijas filma japāņu mangas stilā, kur līdzās stāsta galvenajiem personāžiem supervaroņu lomās iejūtas arī “Prāta vētras” mūziķi. Tas tapis sadarbībā ar animācijas studiju “HonkFu”, un to astoņu mēnešu veidoja vairāki desmiti animatoru dažādās pasaules valstīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesmas ideja pieder zviedru mūziķim un producentam Magnusam Nilsonam, ar kuru “Prāta vētra” sadarbojas jau vairākus gadus. “Tā ir ļoti mūsdienīga, stilīga dziesma ar īpašu brīvības un lidojuma sajūtu piedziedājumā – kārtējais “Prāta vētras” muzikālais eksperiments,” saka grupas menedžments. Bet par videoklipa scenāriju atbildīgs ir Kaspars Roga. Viņš klipa ideju ieraudzījis sev blakus.

“Kādu dienu starp manas meitas Lea rotaļlietām ieraudzīju lellīti, kura sēž ratiņkrēslā. Pirmā reakcija bija: “Ak, Dievs, ar ko viņa spēlējas?!”, taču pēc mirkļa apjautu, cik aprobežoti es domāju. Un nokaunējos.

“Feels” videoklipa galvenā varone ir meitene ratiņkrēslā, kurai bail no dzīves un cilvēkiem. Bail iziet uz ielas un tikai tāpēc, ka viņa nav tāda kā citi. Es aicinu atbrīvoties no aizspriedumiem un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visiem, kas tajā mīt,” stāsta Roga.

Klipa “Feels” prezentācija notiks video formātā un tai varēs sekot līdzi īpaši šim notikumam izveidotā vietnē pratavetrafeels.lv. Tās laikā skatītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus grupai, uzzināt dziesmas un videoklipa tapšanas stāstus no pašiem autoriem.

Vietnes pratavetrafeels.lv apmeklētāji arī turpmāk varēs noskaidrot, cik vērīgi skatījušies klipu, aizpildot testu, laimēt ekskluzīvas balvas, uzzināt, kurās valstīs visvairāk klausās “Prāta vētru”, iegādāties grupas suvenīrus no jaunās kolekcijas, kā arī biļetes uz rudenī gaidāmā albuma video koncertu par īpašu iepriekšpārdošanas cenu.

Dziesmu “Feels” izdod “Prāta vētras skaņu ierakstu kompānija” un tā pieejama digitālajās platformās visā pasaulē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm