tv3.lv

“Prāta vētra” vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

Ceturtdien, 31. oktobrī, dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā apvienojušās populāras divu kaimiņvalstu muzikālās apvienības – latviešu “Prāta vētra” un lietuviešu “Daddy Was A Milkman”. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota jauna dziesma “This Is How I Feel”.

2019. gada 31. oktobrī 8:52

Renārs Kaupers atceras, kā viņa lietuviešu draugs Ramuns reiz stāstījis par dziedātāju, kurš spilgti iemirdzējies pie Lietuvas mūzikas debesīm ar lieliskām dziesmām un perfektu angļu valodu, līdz pāris gadu vēlāk laiku pa laikam šur un tur saskrējušies ar šo puisi vārdā Igns, kuru Renārs raksturo kā vienkāršu un pamatīgu cilvēku, ko vienmēr prieks satikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Igna grupa Lietuvas un Latvijas klausītājiem pazīstama ar nosaukumu “Daddy Was a Milkman”, bet radiostaciju pleilistēs bieži atrodama viņu populārākā dziesma “Breathe In”. “Daddy Was a Milkman” vairākkārt viesojušies Latvijā – gan uzstājoties dažādos festivālos, gan ar solo koncertu “Arēnā Rīga” pagājušā gada nogalē.

Ideja par abu grupu sadarbību virmoja gaisā jau ilgāku laiku, tomēr mūza kavējās, līdz kādu dienu pie Kaupera atnāca diezgan vienkārša melodija, ko viņš ierakstīja telefonā un nosūtīja Ignam.

“No “This is how I feel” pirmās versijas pāri nav palicis nekas – tā gadās,” smejas Kaupers. “Igns kopā ar savu kolēģi producentu Vitas, strādājot pie kompozīcijas, pievienoja dziesmai ļoti skaistu vidusdaļu, kura “Prāta vētrai” šķita labāka par oriģinālversijas pantu, tad studijā Viļņā radās piedziedājums, Igns sacerēja tekstu un voilà – dziesma ir tapusi!”

Noklausies!

“Dziesma ir par draudzības spēku – saitēm, kuras vieno īstus draugus. Par to, kas mums visiem kopīgs – mums nepieciešams kāds, kam varam uzticēties, plecs, uz kura paraudāt. Ja blakus ir īstais cilvēks, tad smiekli, atmiņas un kaut vai viens pats uzmundrinošs vārds spēj darīt brīnumus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mēs gribējām šo svarīgo ziņu pasniegt viegli un pozitīvi un aicināt veltīt laiku saviem vistuvākajiem, jo citādi mēs nedrīkstam, ” saka Ignas, bet Renārs atceras reiz dzirdēto, ka laiks un uzmanība ir pats vērtīgākais, ko varam otram dot.

Mūzika: Ignas Pociūnas, Vitas Vaičiulis, Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons, Kaspars Roga, teksts: Ignas Pociūnas, producents: Vitas Vaičiulis, Povel Olsson, izdevējs: BrainStorm Records Company un Ignas Pociūnas, liriku video autors: Didzis Bardo, Nauris Asenkampfs/Jauda.

Dziesma atrodama visos digitālās straumēšanas servisos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm