tv3.lv

Reperis Indigo laiž klajā debijas albumu “Maldīgs iespaids”

Raidījuma “900 sekundes” muzikālajā sadaļā šorīt studijā ciemojās jaunais hiphopa mākslinieks Indigo, aktieris Igors Šelegovskis, kas šonedēļ prezentē savu otro singlu “Dīvaina brīvības forma”, ar ko tiek pieteikts arī debijas albums “Maldīgs iespaids”.

9. augustā 10:55

“Albums lielā mērā ir par līdzsvara meklējumiem, par cilvēka duālo dabu. Dziesmā “Dīvaina brīvības forma” es apskatu laiku, kurā es pieņēmu tikai savu ēnas pusi, domādams, ka tas sniegs man absolūto brīvību, kuru nevarēju rast, kad atrados otrpus ēnai. Bet arī ēnas pusē līdzsvara nav, jo tas neatrodas kādā pusē, bet gan kaut kur pa vidu,” par jauno singlu un albumu stāsta Indigo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Igors Šelegovskis, kurš hiphopa žanrā sauc sevi skatuves vārdā Indigo, raksta dziesmas jau kopš pusaudžu gadu vecuma, taču līdz šim ar to dalījies vien ierobežotam klausītāju lokam. Šobrīd tas pieejams ikviena klausītāja vērtējumam populārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Albuma radīšana un ieraksts aizsācies Rīgā, Aivara Šaicāna guļamistabā, kurā kopīgi veidots muzikālais noformējums, bet pabeigts albums tika jau “LONEXONE” studijā. Vairākās albuma dziesmās dzirdama arī Amandas Grīnbergas balss, kura ne tikai piedalījusies ierakstā kā vokāliste, bet arī albuma koncepcijas un muzikālā noformējuma izstrādē. Vairākām dziesmām skanējumu palīdzēja rast arī producents Sebastians Macats. Albumu miksējs Aivars Šaicāns un masterējs Sergejs Laletins. Albuma vāka dizainu izstrādāja māksliniece Madara Mela. Albumā piedalījās arī Krišjānis Botmanis un Gundega Zvēra, kuri ir dzirdami skitos.

Debijas albumam vasaras noslēgumā gaidāms arī atklāšanas koncerts, par kuru plašāka informācija sekos vēlāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm