tv3.lv

Sākusies dziesmu pieteikšana “Eirovīzijas” dziesmu konkursam

Sākusies dziesmu pieteikšana “Eirovīzijas” dziesmu konkursa nacionālajai atlasei, kuras uzvarētājs iegūs iespēju nākamā gada maijā pārstāvēt Latviju 67. starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Lielbritānijā.

22. septembrī 10:34

Dziesmas iespējams pieteikt līdz 1. decembrim.

Konkursā aicināti piedalīties izpildītāji, autori un producenti, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Gaidīti solistu, duetu un grupu līdz sešiem dalībniekiem pieteikumi. Konkursa nolikums paredz, ka ārvalstu pilsoņi drīkst piedalīties konkursā kā dziesmu vārdu autori, mūzikas autori vai fonogrammas producenti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iesniegtā dziesma nedrīkst būt publicēta vai atskaņota publiskos pasākumos pirms 2022. gada 1. septembra.

Konkursam izvēlētie dalībnieki un dziesmas publiskai vērtēšanai būs pieejamas 2023. gada janvārī. Krāšņie atlases šovi LTV gaidāmi nākamā gada februārī.

Autoru un dziesmu izpildītāju iekļūšanu konkursa nacionālās atlases televīzijas pārraidēs noteiks LTV izvēlēta žūrija, kura vērtēs dziesmas uzbūvi, oriģinalitāti, aranžējumu, vēstījumu, atbilstību mūsdienu tirgus tendencēm, dziesmas un konkursa dalībnieka iespējas konkurēt starptautiskajā popmūzikas tirgū, kā arī izpildītāja vokālās spējas, personību un iepriekšējos sasniegumus nozarē, potenciālu gūt sasniegumus nākotnē.

Žūrijas pārstāvju vārdi tiks atklāti tikai pēc starptautiskā “Eirovīzijas” dziesmu konkursa maijā. Žūrijā būs Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.

2022. gadā iespēju piedalīties 66. starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā Itālijā ieguva grupa “Citi zēni”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm