tv3.lv

”Singapūras Satīns” piedāvā sirsnīgu hitu par attiecībām starp diviem vīriešiem

Latvijas radošā muzikālā supergrupa “Singapūras Satīns” piedāvā sirsnīgu un siltu hitu “Čoms kā TU”, kurā ataino ikdienišķu un visiem vīriešiem zināmu lietu – attiecības ar savu labāko draugu.

2018. gada 8. augustā 10:35

“Mēs gribējām uztaisīt kaut ko ļoti maskulīnu un heteroseksuālu. Kaut ko tādu, kas klausītājiem liks aizdomāties par ikdienišķām lietām, kuras bieži vien netiek novērtētas – labākajiem draugiem. Mēs visi regulāri pazvanām mūsu ģimenes locekļiem, bet cik bieži mēs pazvanām čomiem, kas ar mums bijuši kopā gan priekos, gan bēdās?!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dinamiskā ikdiena un žurku skrējiens pēc labākas dzīves mums liek piemirst par tiem čomiem, kas mums palīdzējuši nokļūt tur, kur esam! Ar šo dziesmu mēs aicinām pazvanīt sen nesatiktam draugam, aiziet ar viņu iedzert kādu aliņu vai rumkolu, uzklausīt viņa sāpes” par klipu stāsta paši mūziķi.

Videoklipu veidojis ilglaicīgas grupas vizuālais maestro Elvis Lācis. “Satīna” pārstāvji piebilst, ka dziesma ir uzskatāma par parodiju kanādiešu popmūzikas izpildītāja K-Maro darbam “Femme Like You”, lai “neviens nedomā teikt, ka pi*ģīts bīts”.

Grupai “Singapūras Satīns” šobrīd ir vasaras tūre un viņi vēl būs sastopami koncertos Valmierā, Iecavā, Olainē, Grobiņā un Rīgā. Ar koncertu sarakstu vari iepazīties grupas oficiālajā “Facebook” lapā un sekot līdzi informācijai viņu “Instagram” profilā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm