“Sofar Sounds Riga” atsāk darbību un izziņo pirmo koncertu

21. martā 9:03

Pēc trīs gadu pārtraukuma kustība “Sofar Sounds Riga” atsāk darbību un izsludina koncertu Rīgā, kas notiks 15. aprīlī. Kas šajos koncertos ir īpašāks nekā citos, to “900 sekundēs” pastāstīja Kristaps Bedrītis, mūziķis un “Sofar Sounds Riga” koncertu kurators.

“Sofar Sounds” ir vispasaules kustība, kas aizsākusies 2009. gadā Londonā. Tās mērķis ir piedāvāt iespēju baudīt koncertus intīmā un neparastā gaisotnē, veltot visu uzmanību mūziķiem un aizmirstot par liekiem trokšņiem un glāžu šķindoņu, kas parasti pavada mākslinieku uzstāšanos. “Sofar Sounds” koncertus mēdz dēvēt par slepenajiem koncertiem, jo pasākuma norises vieta tiek izziņota dienu pirms pasākuma, savukārt vakara mākslinieku vārdi netiek atklāti līdz pat koncerta sākumam. “Sofar Sounds” kustība šobrīd piedāvā iespēju baudīt koncertus vairāk nekā 300 dažādās pilsētās visā pasaulē.

“Kustība “Sofar Sounds Riga” darbojas jau kopš 2014. gada – šajā laikā esam iepazīstinājuši klausītājus ar daudz lieliskiem mūziķiem, izveidojuši draudzības ar ārvalstu māksliniekiem un pārvērtuši pat visneierastākās telpas par intīmām koncertvietām. Esam ļoti priecīgi par atgriešanos Rīgā un iespēju mūsu klausītājiem piedāvāt koncertus, kas ļauj aizmirst par ikdienas steigu un pilnībā ieslīgt mūzikas pasaulē,” stāsta “Sofar Sounds Riga” koncertu kurators Kristaps Bedrītis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz šim “Sofar Sounds Riga” ietvaros noticis 21 koncerts dažādās neierastās Rīgas telpās un vietās, tostarp mēbeļu salonā “Kate”, skeitparkā “The Spot/Center”, tehnoloģiju uzņēmuma “Tet” birojā un citur. Iespēja uzstāties tiek dota dažādu mūzikas žanru pārstāvjiem gan no Latvijas, gan citām pasaules valstīm, turklāt “Sofar Sounds” kalpo par lielisku platformu jaunajām grupām un mūziķiem, lai iepazīstinātu publiku ar savu daiļradi. “Sofar Sounds Riga” koncertos uzstājušies arī vairāki pazīstami Latvijas mākslinieki, piemēram, “Instrumenti”, Kristīne Prauliņa, “Sudden Lights”, “Carnival Youth”, Evija Vēbere, “The Sound Poets”, Chris Noah un citi.

Biļetes uz “Sofar Sounds Riga” koncertiem iespējams iegādāties tikai iepriekšpārdošanā “Sofar Sounds” mājaslapā. Biļešu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija par “Sofar Sounds Riga” aizvadītajiem un gaidāmajiem koncertiem pieejama “Facebook”, “Instagram” un “YouTube” kontos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm