tv3.lv

Tā kā brīnums: daiļās māsas Šomases beidzot īsteno mammas sapni

Skaistās māsas Šomases – Kristīne, Liene un Sandra Šarlote – beidzot piepildījušas kādu savas mammas vēlēšanos – māsas kopā iedziedājušas dziesmu. “Tā kā brīnums” ir veltījums mammai vārda dienā.

2017. gada 20. decembrī 12:48

Dziedātāja Kristīne Šomase patlaban aktīvi strādā pie sava pirmā solo albuma, kas dienas gaismu ieraudzīs nākampavasar. Bet paralēli savam lielajam sapnim Kristīne ar māsām vēlas piepildīt mammas vēlēšanos par māsu kopīgi iedziedātu dziesmu. Un kāpēc gan to nepasniegt mammai kā dāvanu viņas vārda dienā 20. decembrī?!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesma ir pilna ar skaistām atmiņām par bērnību, par brīnumiem, smaidiem, sajūtām, kuras mamma māsām Šomasēm radīja un mācīja radīt kopš dzimšanas.

“Šis ir Ziemassvētku laiks, kad piepildās vēlēšanās un sapņi. Ir tik patīkami pārsteigt tuvos un mīļos. Krāsainās pasakas, skanīgās dziesmas, krāšņi rīti, skaistās bērnības atmiņas, kopīgas tradīcijas – tas viss sasilda mūsu sirdis un par to paldies mammai,” teic Kristīne Šomase.

Arī Liene Šomase izmanto izdevību pateikties mammai: “Brīnumi ir ik uz soļa. Tikai tos ir jāiemācās saskatīt. Visām mammām ir svarīgi, ka bērni kopā spēj izdarīt skaistas lietas, un tieši mūsu mammas brīnums šodien piepildās. Mammu, tavs sapnis ir piepildījies!

Paldies māsām par skaisto un mīlestības pilno dziedājumu. Lai katrā ģimenē skan šī dziesma ar lielu mīlestību. Lai skaisti, sirsnīgi, ģimeniski svētki! Lai kā brīnumsvecītes gaismiņas iemirdzas jūsu sirsniņās!”

“Mēs paši radām savu ikdienu un, cik tas ir forši, ka to radām tādu, kādu vēlamies. Mēs paši radām brīnumus, sajūtas, piepildām sapņus un realizējam vistrakākās savas un tuvāko idejas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet tas vis ir iespējams tikai tad, kad mīlam sevi un pasauli ap mums. Mīlot mēs esam radītāji un kļūstam smaidīgāki, priecīgāki, laimīgāki un padarām pasauli mirdzošāku un brīnišķīgāku. Mammu, mēs tevi ļoti mīlam!” piesakot jauno dziesmu, vēsta Sandra Šarlote Šomase.

Māsas Šomases – “Tā kā brīnums”

Dziesmas “Tā kā brīnums” mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet teksta autore ir Iveta Priede. Dziesma ir uzrakstīta pirms gadiem gadiem un tieši šodien piedzīvojusi pirmatskaņojumu māsu Šomasu izpildījumā. Dziedātājas saka paldies arī DJ Dween par video, kā arī Raivo Sarelainenam par fotosesiju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm