tv3.lv

”Vairs neesmu tik ”biezs” kā Sandras laikā.” Cik tagad nopelna Andris Brīnums?

Jau pagājuši divi gadi kopš mūžībā aizsaukto Sandru Brīnumu blicē “Duets Sandra” nomainījis Andris Roga. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj dueta dibinātājs Andris Brīnums, dalībnieku maiņa pamatīgi ietekmējusi arī viņa maciņa biezumu.

2019. gada 6. martā 16:00

Apvienības ilggadējā soliste un Andra sieva pāragri mūžībā aizsaukta tika 2017. gada 10. februārī. Sandras nāves iemesls – pēkšņa neārstējama slimība. Lasi TE.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mēnesi pēc Sandras aiziešanas viņas vīrs atsāka koncertdarbību, duetam pieaicinot Andri Rogu. Nu, kad divus gadus kopā koncertēts, Andris neslēpj – tik spoži, kā Sandras laikos, vairs neiet.

“Iztiku nopelnu, dzīvot var, nesūdzos, bet Sandras laikā pelnīju krietni vairāk. Kā saka, divreiz vienā upē neiekāpsi,” Skaties.lv neslēpj Brīnums.

Peļņas sarukumam ir vairāki iemesli.

“Pirmkārt jau tas, ka honorārs par koncertu jau nemainās, bet nu tas ir jādala divās daļās. Agrāk visa nauda palika ģimenē,” skaidro Andris, kurš vairāk kā divās daļās gan ienākumus dalīt nevēlas, tāpēc pats ir blices busiņa šoferis, koncertu menedžeris un aktīvi rosās apvienības “Facebook” lapā.

Laimīgā kārtā labas mūzikas mīļotāji par “Duets Sandra” uzstāšanos joprojām gatavi maksāt tikpat un nekādas atlaides sakarā ar solistu maiņu neprasa.

“Cena mums kā kurā vietā, pēc vienošanās.  Nav tā, ka pasakām konkrētu summu, un, ja cilvēki pasaka “piecīti” mazāk, atsakāmies. Protams, rēķinām, lai sanāk peļņa – ar mīnusiem nestrādājam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Koncertu skaits gan sarucis. Sandras laikā mums gadā bija vairāk kā 300 koncertu. Pagājušogad – vien 150,” joprojām iespaidīgu skaitu nosauc grupa, kura ne bez iemesla tiek dēvēta par populārāko koncertapvienību Latvijā.

Par spīti ienākumu kritumam, Andris joprojām ar muzicēšanu lieliski var iztikt un par papildus darba meklēšanu pat nedomā.

“Tik “biezs” kā Sandras laikā vairs neesmu, taču dzīvei pietiek: paēdis esmu, apģērbies esmu, uz ārzemēm braukāt nemaz neprasās.

Nu, noteikti nav tā, ka ar mūziku Latvijā nevarētu nopelnīt!” uzsver mākslinieks.

Un apvienībā viss notiek – nupat radīts jauns hits “Biezpiens”, kurš jau dārd koncertos. “Uzņem ar sajūsmu.

Mani nelika mierā doma par biezpienu, jo saka, ja cilvēkam švaki ar galvu, tad jāēd biezpiens, bet ja pamuļķis, tad saka, ka galvā biezpiens. Tāpēc nevaru saprast, ēdot biezpienu cilvēks kļūst gudrs vai muļķis.

Šo domu arī apspēlēju roķīgā dziesmā,” kā allaž, aktuālu tēmu melodijā apspēlējis Brīnums.

“Biezpiens” studijā vēl nav ierakstīts, tāpēc nāksies vien jozt izlocīt kājas uz koncertu. Un jau šopiektdien to būs vesela plejāde.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Rodas iespaids, ka pēc 8.marta būs pasaules gals. Līdz šim katru nedēļas nogali un pat šad tad darbadienās bija koncerti, bet pēc 8. marta klusums, gan jau izgulēsies un būs arī pēc 8. marta.

Uz 8 martu bija 20 piedāvājumu, pat šodien vēl piedāvāja, četrus koncertus paņēmu šajā datumā, vairāk nevarēju saspiest, arī 7. martā ir trīs koncerti, bet 9.martā nevienam neko nevajag. Varbūt vēl atjēgsies un vajadzēs kādu pohu ballīti,” tā Brīnums, kurš atvērts piedāvājumiem spēlēt 9. martā.

Šonedēļ pie “Duets Sandra” plosies:

  • 7. martā 18.00. STRAZDMUIŽAS KLUBĀ Juglā Rīgā;
  • 8.martā 17.00. PILSKALNES kultūras namā Neretas novadā;
  • 8. martā 22.00. bārā PIE WEGERA Rīgā.

“Par godu 8. martam esam sagatavojuši speciālu koncertu ar dziesmām “Tu esi mana sieviete”, “Saules zaķēns”, “Mana mīļā” un citas dziesmas dāmām,” lieliskas vēstis ziņo Brīnums.

Starp citu, “Duets Sandra” 8. marta koncerti būs lieliska izvēle, ja šajā dienā vēlies bildināt savu dvēseles radinieku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm