tv3.lv

Video ieskats: kā Laima Vaikule gatavojas vērienīgajam jubilejas koncertam

2019. gada 29. martā 9:03

Neatkārtojama, suģestējoša, apburoša – tā par dziedātāju Laimu Vaikuli teic gan klausītāji, gan viņas skatuves kolēģi. Sestdien, 30. martā, Laima Vaikule ar lielkoncertu “Arēnā Rīga” svinēs savu jubileju un albuma izdošanu. Koncerts solās būt grandiozs, un gatavošanās tam ilgusi vairākus mēnešus.

Rīgas kinostudijas paviljonā uzbūvēta skatuve – tieši tāda taps arī “Arēnā Rīga”, kur Laima Vaikule sniegs vērienīgu koncertu. Māksliniece Latvijā koncertus bieži nesniedz, taču vienmēr tie ir ne tikai klausāmi, bet arī skatāmi.

Arī šoreiz būšot ko redzēt – skatuve kustās, atsevišķas platformas izbīdās un paceļas. Lai tādu uzbūvētu, koncerta rīkotājiem nācies iesaistīt ne tikai pašmāju speciālistus.

Koncertuzvedums būs unikāls, jo tiks izrādīts tikai vienu reizi. Vērienīgā gatavošanās noritējusi pat vairākus mēnešus.

Koncertā piedalīsies arī vairāki viesmākslinieki un būšot pārsteigumi skatītājiem, teic Laima Vaikule.

Laima Vaikule

Laima Vaikule
Dziedātāja

Foršākais jau ir tie mēģinājumi, ka varam būt kopā, padziedāt, koncerts būs tikai vienu reizi, un tas ir sevišķs ar to nevis kā TV ieraksts. Ja Lauris saputros kādu vārdu, tad visi to redzēs.

Kolēģi Laimu raksturo kā neatlaidīgu darba darītāju ar kuru viegli sastrādāties, bet smagi strādāt.

Jānis Stībelis

Jānis Stībelis
Dziedātājs

Laima ir ļoti liels darbaholiķis, un viņa ir ļoti prasīga. Viegli tāpēc, ka atvērta visādām idejām, viņa ir pragmatiska, lai darbs virzītos un otrā plānā tiek atlikts nesvarīgas lietas.

Intars Busulis

Intars Busulis
Dziedātājs

Profesionāle, dara visu līdz galam, dīvas status godam nopelnīts. Viņa stāstīja stāstus man par stadioniem un koncertiem, kuros viņu skatītāji nēsāja uz rokām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laimas Vaikules samtainā balss un viņas unikālā dziedāšanas maniere ir sava veida Latvijas populārās mūzikas vizītkarte. Māksliniece nespēj pat aptuveni pateikt, cik koncertus savā karjeras laikā sniegusi – tas esot tūkstošos.

“Es nevaru iedomāties. Es varu pateikt, mans rekords bija 10 koncerti dienā un 7 dienas. Tad nesaproti, kurš koncerts un cik vēl atlikuši,” teic Vaikule.

Laima ierakstījusi simtiem dziesmu – izdoti 13 albumi, pēdējais tikko. Koncertā skanēšot populārākās Laimas dziesmas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm