tv3.lv

Viņa vienmēr ir tik eleganta. Aija Vītoliņa albuma atklāšanā mirdz koši sarkanā bikškostīmā

Ceturtdien, 1. martā, “Bibliotēka N°1 Restorānā” dziedātāja Aija Vītoliņa kopā ar grupu “Tango Sin Quinto” slēgtā lokā prezentēja albumu “Klusums”. Allaž elegantā skatuves māksliniece saviem faniem nelika vilties arī šajā vakarā.

2018. gada 2. martā 11:30

Kabarē dīva Aija Vītoliņa pagājušajā nedēļas nogalē uzvarēja TV3 slavenību pārvērtību šova “Izklausies redzēts” jaunās sezonas atklāšanas raidījumā. Bet šonedēļ dziedātāja prezentēja savu jaunāko muzikālo veikumu – albumu “Klusums”, kas skatuves māksliniece karjerā ir pirmais latviešu valodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Albuma atklāšanas svētkos kuplā skaitā pulcējās kā ļaudis, bez kuriem jaunais ieraksts nebūtu iespējams, – dziesmu autori Kārlis Lācis, Aivars Hermanis, Edgars Raginskis, Lorete Medne un Madars Kalniņš, producents Reinis Sējāns un stīgu aranžējuma autors Andris Sējāns, tā arī radi, draugi, atbalstītāji un masu mediju pārstāvji.

Viesiem bija iespēja pirmajiem “dzīvajā” dzirdēt dziesmas no jaunā albuma. Klātesošos apbūra ne tikai Aijas skanīgā balss, bet arī viņas pārdomātā āriene. Aija Vītoliņa, kura allaž atstājusi elegantas sievietes iespaidu, šajā vakarā bija tērpusies koši sarkanā bikškostīmā.

Tāpat pasākuma apmeklētāji izmantoja iespēju nofotografēties kopā ar Aiju, kā arī tikt pie autogrāfa.

Albuma “Klusums” prezentācijas koncerti notiks 2. martā Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” kamerzālē, 3. martā Valmieras koncertzālē “Valmiera”, 9. martā Rīgas mūzikas namā “Daile” un 14. aprīlī Saldus Mūzikas un mākslas skolā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm