tv3.lv

“X Faktorā” iepazītajam duetam “Neprāts” jauna dziesma un saulains video

11. februārī 9:08

Pēc šova “X Faktors” noslēguma romantiskais duets “Neprāts” solīja neapstāties un strādāt pie jaunām dziesmām. Savu vārdu Aleksandrs un Signija ir turējuši un nu klausītājiem piedāvā savu pirmo dziesmu.

Duetā “Neprāts” ir apvienojušies bekvokāliste, dziedātāja un farmaceita asistente Signija Taraņenko (Signia) un radio ētera personība Aleksandrs Tuguševs, kuri savu muzikālo duetu radījuši īsi pirms piedalīšanās aizvadītā gada televīzijas šovā “X Faktors”.

Šorīt mūziķi viesojās “900 sekundēs”, kur prezentēja savu jauno dziesmu “Ļauj vēlēties” un Spānijā filmēto video.

Dziesmas “Ļauj vēlēties” mūzikas un vārdu autors ir mūziķis Mārtiņš Kanters. “Uzrunājām Mārtiņu saistībā ar iespējamo sadarbību, un viņš tajā pašā vakarā sarakstīja mums pavisam jaunu dziesmu. Bijām ļoti pārsteigti, to klausoties, jo nebijām izrunājuši vēlmes attiecībā uz dziesmas tematiku.

Viņš perfekti uztvēra mūsu attiecību stāstu, kā rezultātā mēs šo kompozīciju uzreiz sajutām kā savu un sapratām, ka tā būs lieliski piemērota pirmajai dueta dziesmai,” stāsta Aleksandrs un Signija.

Studijas ieraksta producents ir grupas “Otra puse” ģitārists un mūzikas producents Jānis Čubars.

Jaunie mūziķi atklāj, ka dziesmas video ir uzņemts pavisam negaidītā divu dienu braucienā Malagā, Spānijā, kas sākotnēji likās pilnīgi nerealizējams sapnis. Filmēšanas komandas lomā bija iejutušies vien paši dueta dalībnieki, izmantojot nozares profesionāļu ieteikumus un padomus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat tika pieņemts lēmums par videoklipa montāžu pašu spēkiem.

“Varam droši teikt, ka galvenais mērķis – sirsnīgs un saulains video – ir godam sasniegts, un mēs lepojamies ar padarīto. Ar šo dziesmu un tās video vēlamies pietuvināt pavasara sajūtu Latvijas iedzīvotāju noskaņojumā un uzlādēt ar saulainu enerģiju,” skaidro “Neptāts”.

Cilvēki bieži vien izvairās sapņot lielākus vai mazākus sapņus, jo dzird tādas frāzes kā “tas nav reāli”, “liecies mierā”, “pietiek sapņot” un tamlīdzīgi. Tās demotivē un sagrauj ticību tam, ka sapņi varētu piepildīties.

Signija un Aleksandrs ir pārliecināti, ka ir ļoti svarīgi sapņot un ticēt sapņiem, tiekties uz to realizēšanu un pats svarīgākais ļaut sapņot jeb, kā teikts dziesmas nosaukumā, ļaut vēlēties – gan sev, gan arī apkārt esošiem cilvēkiem. Pat, ja vēlmes šķiet pavisam nereālas, ļaujam sev, bērnam, vīram, sievai, partnerim, kolēģim, utt. vēlēties, sapņot, ticēt un arī piepildīt!

“Mūsu pieredzē tas strādā un ir pierādījies gan ar piedalīšanos “X Faktorā”, gan ar neprātīgu ideju realizēšanu dažādās dzīves situācijās,” teic dziedātāji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm