tv3.lv

"X Faktora" pretendents Toms Madžulis, lai dzīvē baudītu pozitīvismu, atteicies no visiem saviem draugiem

Šovā “X Faktors” sevi piesaka divdesmit gadus vecais rīdzinieks Toms Madžulis. Jaunietis tikai četrus mēnešus mācās vokālās prasmes dziedātājas, vokālās pedagoģes Lieras Šteinas vokālajā studijā “Stein studio”. Toms, lai gūtu panākumus atteicies no saviem draugiem, jo tie viņa dzīvē nesuši negatīvismu.

2018. gada 17. augustā 10:32

Toms “X Faktorā” piedalās otro reizi, pirmajā piedalīšanās reizē viņš netika tālāk, bet apzinājās, ka var uzstāties daudz labāk, kā nodemonstrēja žūrijai. Jaunais dziedātājs apzinās, ka nebija gatavojies, nebija pareizi izvēlējies dziesmu, tā bijusi par augstu un viņš nav varējis nodziedāt augšas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šogad jau esmu vairāk sasniedzis kā pirms gada. Esmu ticis līdz televīzijas atlases kārtai. Nu atliek tikai strādāt, sagādāt un pierādīt, ka varu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Toms.

Salīdzinot sevi ar daudzajiem vokālistiem, kuriem ir liela skatuves un konkursu pieredze, Toms paziņo, ka saprot, ka pieredzes trūkuma dēļ šos konkurentus varēs uzvarēt tikai ar lielu darbu.

Jaunais censonis uzskata, lai veiksmīgi darbotos uz skatuves nepieciešami divdesmit procenti talanta un astoņdesmit procenti darba.

“Tikai ar talantu nekas neizdosies. Būs laiks, kad ar to pietiks, bet drīz vien apkārtējie pamanīs, ka nestrādā, ka nevēlies strādāt. Tajā mirklī karjera beigsies,” nosaka Toms.

Toms dzied jau no mazotnes, bet ar vokālo pedagogu strādā tikai četrus mēnešus. Viņš uzstājies vairākos skolas konkursos un pasākumos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par mūziku, šova pretendents ir drošs, ka mīlestība uz mūziku ir iedzimta no mammas. Mamma bijusi kora “Ave Sol” sastāvā un grūtniecības laikā dziedājusi, tātad Tomā mūzika “ielikta” jau ģenētiski.

Kā lielāko sapni, kas saistās ar skatuvi jaunais dziedātājs nosauc uzstāšanos Arēnā Rīga. Ar savām dziesmām, vokālajām dotībām panākt, ka visa zāle pieceļas kājās un aplaudē.

Augstskolā jaunais vīrietis paņēmis akadēmisko gadu, vēlējies sakārtot domas, saprast, ko īsti vēlas. Tagad viņš ir pārliecināts, būt uz skatuves ir viņa aicinājums.

Pametot augstskolu, Toms saka strādāt divos darbos, viens no darbiem ir kredītu speciālists, bet otrs “Cirkle K” pārdevējs. Nu viņš izlēmis atvadīties no viena darba, jo vēlas brīvo laiku, naktis veltīt mūzikai. Vienu no darbiem jaunais vīrietis izlēmis atstāt, lai varētu pats sevi nodrošināt.

“Darbošanās kredītu speciālista ampluā, man palīdzēja uzaudzēt biezu ādu. Tāpēc sliktus vārdus, kritiku neuztveru personīgi, paņemu to, no kā varu mācīties, bet pārējo palaižu vaļā. Nereti klienti klausulē kliedz, izsaka sliktas piezīmes, nekad nezaudēju mieru, runāju ar cieņu un visu izdodas atrisināt. Darbs veido labas saziņas prasmes,” tā Toms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti labajām saziņas prasmēm Tomam nav draugu. Viņam ir ģimene un paziņas, draugu pozīcijā valda tukšums. Tā izlēma pats jaunais dziedātājs, atsakoties no draugiem.

“Iztīrīju draugu loku, nevēlos negatīvismu, kādreizējie draugi mani negatīvi ietekmēja, tāpēc izbeidzu kontaktu. Ne mirkli neesmu nožēlojis savu lēmumu. Varu veltīt laiku saviem sapņiem, mērķiem, neklausoties negatīvās runās, izsmieklā. Mēģinu kontaktēties tikai ar pozitīviem cilvēkiem,” informē Toms.

Šova pretendents apzinās, ka dzīve ir viena un tā jādzīvo sev, jādomā par sevi, jāattīsta sevi, bet dažādas negācijas atņem laiku, ko izmantot lietderīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm