tv3.lv

”X Faktorā” uzmirdzējušais Chaina piedāvā jaunu dziesmu

Jaunu dziesmu ”Man ir vienalga” klausītāju vērtējumam nodevis dziedātājs Chaina, kuru plašāka sabiedrība iepazina šova ”X Faktors” ceturtās sezonas atlasēs.

17. janvārī 8:42

Dziesma stāsta par vienpusējām attiecībām, par mīlestību, kas diemžēl ir tikai no viena cilvēka. Puisis alkst pēc meitenes, taču viņai ir vienalga, viņai nav nepieciešama šī uzmanība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Domāju, ka šis vēstījums patiesībā ir diezgan bieži sastopama situācija dzīvē, jo teju ikviens no mums kādreiz ir ”izbaudījis” to, kā tas ir, ja esi iemīlējies, nesaņemot pretmīlu,” skaidro Chaina, īstajā vārdā Vladimirs Cirkovs, kuru Latvija iepazina šova “X Faktors” ceturtajā sezonā, kad viņš sajūsmināja žūriju, uz skatuves uzburot jautru ballīti, un saņēma četrus ”Jā”.

”Man ir vienalga” iedziedāta sadarbībā ar vēl vienu šova ”X Faktors” ceturtās sezonas atlašu dalībnieci – Santu Taukaču, ar kuru iepazinies kādu laiku pirms šova, un abi nolēmuši, ka jāieraksta kopīga dziesma. Atlasēs abi tikušies vēlreiz un sapratuši, ka dzīvē nekas nenotiek bez iemesla, un nu dziesma tiešām tapusi. Singlam izveidots liriku video, taču izpildītāji apsver domu pēc laika uzfilmēt arī videoklipu.

Līdz ar jaunās dziesmas izdošanu Chaina pastāsta arī par savu pērnā gada neaizmirstamāko piedzīvojumu, kas deva māksliniekam jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk.

”Pēc šova ”X Faktors” atlasēm devos uz ASV, kur zvaigznes sastājās man labvēlīgā virzienā un man bija tas gods tikties ar slaveno producentu Toniju Braunu, kurš ir arī pēdējais leģendārā Elvisa Preslija pianists, četrkārtējs ”Grammy” balvas ieguvējs, neskaitāmu zelta un platīna disku un vēl daudzu citu apbalvojumu īpašnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Man bija tas gods kopā ar viņu noskatīties manu uzstāšanos ”X Faktorā”. Viņš parakstīja un uzdāvināja man savu grāmatu ”Elvis, Strait, to Jesus”. Viņš tajā ierakstīja: ”CHAINA your music is FAB!” (fabulous jeb fantastiska) un pateica man: ”I appreciate I met a rock star from Latvia!” (Es novērtēju, ka satiku rokzvaigzni no Latvijas!)

Lielākie ieguvumi no šīs tikšanās man noteikti ir Brauna ieteikumi par to, ko man darīt, ko nedarīt mūzikas industrijā. Viņš parādīja arī vienu no pēdējām tūrēm ar Elvisu Presliju un nospēlēja uz savām leģendārajām klavierēm vienu no savām dziesmām, bet pēc tā sekoja arī kuriozs, jo viņš aicināja pie klavierēm apsēsties un kaut ko nospēlēt arī mani. Bet es neprotu spēlēt klavieres. To es nožēloju vēl šobrīd, taču sieva uz Ziemassvētkiem man uzdāvināja klavieru apmācību kursu, ko es ar lielāko prieku izmantošu, lai nekad mūžā vairs nepiedzīvotu šādu fiasko.

Es uzskatu ka tikšanās ar tāda līmeņa cilvēkiem ir labākais, kas var notiks ar jauno mūziķi un ne tikai ar jauno. Šī tikšanās man sniedza jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk, tādēļ, atbraucot mājās no ASV, es uzreiz ierakstīju vienu tulkoto kaverversiju dziesmai ”Beggin”, ko izpilda grupa ”Maneskin”, ierakstīju trīs savas dziesmas un turpinu strādāt pie nākamajām dziesmām,” stāsta Chaina.

Video ar Chaina un Tonija Brauna tikšanos un to, kā producents skatījās latviešu mākslinieka uzstāšanos:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm