Nepārspējams rekords! Ceturto nedēļu skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

8 komentāri
Nepārspējams rekords! Ceturto nedēļu skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Katru nedēļu šova “Balss maskā” skatītājiem ir iespēja ne tikai sociālajos tīklos būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas balvas!

Jau CETURTO nedēļu pēc kārtas par “Skatītāju simpātiju” izvirzīts viens dalībnieks, kas nozīmē, ka par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis NELABAIS! Jo tieši viņš arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā.

Tieši viņa priekšnesums jau ceturto nedēļu izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un “Simpātiju balsojumā” kopā savāca 4594 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā Lelle, kura tika pie 1386 balsīm! Trešajā vietā, maska kura šovu diemžēl svētdien pameta, uzmirdzēja Rīga, kas tika pie 1333 balsīm.

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!

Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Arta P., ar tevi sazināsies “Skaties.lv” pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

Balva šonedēļ – pārsteiguma balva no “CocaCola”.

Arī tev ir iespēja piedalīties “Simpātiju balsojumā” un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – “Bite”, “Alma”, “SMSCredit” un “CocaCola”! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu “Simpātijas balsojuma” lapu meklē ŠEIT!

8 komentāri