Nosaki, kurš no “Balss maskā” dalībniekiem ir pelnījis uzvaru! Balso par savu iemīļotāko masku jau TAGAD!

24 komentāri
Nosaki, kurš no “Balss maskā” dalībniekiem ir pelnījis uzvaru! Balso par savu iemīļotāko masku jau TAGAD!

Lieliska ziņa visiem "Balss maskā" faniem – tagad Tu būsi noteicējs, kuram no šova finālistiem piešķirt uzvaru. Jā, tu nepārlasījies, iknedēļas simpātijas balsojums pārtop par <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumu</a>, kurā tev ir iespēja balsot par masku, kurai šovā būtu jāuzvar!

<!–more–>

Līdz šim, Simpātiju balsojumā katru nedēļu bija iespēja atbalstīt savu favorīt masku un laimēt balvu. Tagad Simpātiju balsojums pārtop par <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumu</a>, kurā ne tikai tu atbalsti savu iemīļotāko tēlu šovā, bet arī izsaki, kuram no dalībniekiem ir jāuzvar.

Līdz šim nepārspētās līderu pozīcijās jau deviņas nedēļas ierindojās Baltais vilks. Tieši viņš izpelnījās lielāko fanu atbalstu, un no pirmās vietas Simpātiju balsojumā neatkāpās nevienu no šova nedēļām. Ļoti tuvu no uzvaras neatpalika arī Saules meita un Zebra, bet kā zināms, šis dalībnieks necīnās par uzvaru finālā. Augstu novērtējumu iknedēļas balsojumā sasniedza arī Fēnikss.

Mēs esam apkopojuši visu deviņu šova nedēļu saņemtās Simpātiju balsojuma balsis par katru no maskām, un saskaitījuši tās kopā, lai saprotamā veidā būtu iespēja atskatīties, kuri no "Balss maskā" dalībniekiem bijuši viss iemīļotākie tēli visu šova laiku! Atceries, savāktās balsis Simpātiju balsojumā netiks summētas klāt <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumam</a>!

<img class="aligncenter size-full wp-image-2259426 skaties-content-image" src="https://tv3cdn.lv/2021/05/b4ac-608fae20bba2f.jpg" alt="" width="946" height="1050" data-wp-editing="1" />

<strong>Taču kā skatītāji lems šonedēļ?</strong>

<strong>Un kā tad bez balvām!</strong> Katru nedēļu Simpātiju balsojumā vienam laimīgajam bija iespēja tikt pie pārsteiguma balvas no atbalstītājiem. Jo aktīvāks balsotājs, jo lielāka iespēja laimēt. Taču, <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumā</a>, nevis viens laimīgais, bet PIECI tiks pie foršām un noderīgām balvām no mūsu draugiem – Bite, Aizdevums.lv, Alma, Samsung un Mangaļi VitaFruit. Ir vērts pacīnīties!
<h3>Kur un kā balsot?</h3>
<a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumu</a> vari veikt katru dienu, vienu reizi dienā. Jo vairāk balsosi, jo lielāka iespēja, ka tiksi pie kārotās balvas, vai savas simpātiju maskas uzvaras. Jo šajā sezonā visu izšķirsiet jūs skatītāji – par ko tiks vairāk sabalsots, tas šovā uzvarēs. Rezultātu neietekmēs žūrija. Papildus <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Fināla balsojumam</a>, šova laikā norisināsies arī <strong>Telefonbalsojums</strong>, kas būs otrs aspekts, pēc kā tiks noteikts "Balss maskā" otrās sezonas uzvarētājs.
<div class="article-primary-button"><a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">Balsot vari ŠEIT!</a></div>

24 komentāri