"Officeday svētku darbnīca" – izgatavo savu ofisa rotājumu un tiec pie balvas!

0 Komentāru

Svētki šogad būs daudz klusāki un mierīgāki, taču tie nav atcelti! Īsto svētku noskaņu radām mēs paši kopā ar saviem cilvēkiem – jā, arī video zvanā ar kolēģiem, kur vari izveidot sev lielisku svētku fona mājas ofisam!

Svētku sajūtas noslēpums lielākoties ir tieši rotājumos, jo ne tikai izrotāta telpa, bet arī pats dekorēšanas process rada patiesu prieku. Un kur nu vēl, ja rotājumi ir pašdarināti! Tāpēc aicinām tevi – ņem rokā papīru, šķēres, līmi un citas lietas, un pagatavo Ziemassvētku rotājumus pēc savas gaumes, jo šeit noteikumu nav. Jā, jā, patiesībā vari iztikt vienkārši ar biroja papīru, jo viss, kas nepieciešams, ir nedaudz fantāzijas. Turklāt motivācijai tev varētu noderēt arī kāda noderīga balva, vai ne? Tad nu lūk – izgatavo Ziemassvētku rotājumus no papīra pats un atsūti mums bildi ar paveikto! Visus iesūtītos foto apskatīs un izvērtēs radio StarFM dīdžeju un Officeday žūrija, kā rezultātā uzvarētājs iegūs patiesi vērtīgu balvu – biroja papīru tikpat radošiem darbiem veselam gadam!

“Officeday svētku darbnīcas” konkurss ir noslēdzies!

Pēc apvienotās Officeday un StarFM dīdžeju žūrijas lēmuma galveno balvu iegūst Madlienas pirmskolas izglītības iestādes “Taurenītis” bērnu grupas kopdarbs. Sveicam ar uzvaru!

Taču tas vēl nav viss. Īpašo pārsteiguma balvu saņem brīnišķīgās bumbas autore Alita.

Paldies visiem dalībniekiem par iesūtītajiem darbiem.

0 Komentāru