Otrās sezonas iemīļotākais tēls maskā! ASTOTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

7 komentāri
Otrās sezonas iemīļotākais tēls maskā! ASTOTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Jauna sezona, jaunas maskas, ko atmaskot un iemīlēt! Katru nedēļu šova "Balss maskā" skatītājiem ir iespēja ne tikai būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas un noderīgas balvas!

<!–more–>

Jau astoto nedēļu pēc kārtas par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis BALTAIS VILKS! Tieši viņa atraktivitāte uz skatuves un noslēpumainais tēls arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā un sirdīs.

Viņa priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un "Simpātiju balsojumā" kopā savāca 1160 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā šoreiz "Zebra", kas tika pie 723 balsīm! Trešajā vietā uzmirdzēja "Saules Meita", kas tika pie 555 balsīm.
<h3>APSVEICAM UZVARĒTĀJU!</h3>
Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam <strong>Zenta A.</strong>, ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

<strong>Balva šonedēļ</strong> no “Aizdevums" – kafijas automāts!

Arī tev ir iespēja piedalīties "Simpātiju balsojumā" un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – "Bite", "Alma", "Aizdevums", "Samsung" un "Mangaļi VitaFruit"! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu "Simpātijas balsojuma" lapu meklē <a href="https://www.tv3.lv/balssmaska/simpatija/">ŠEIT!</a>

7 komentāri