tv3.lv

"Beer pong", grafiti un mūzika uz divām skatuvēm! Rīgā norisināsies "Jenot Urban Trap" festivāls

Jau otro gadu Rīgas centrā, Brīvības iela 137A, norisināsies urbānās kultūras festivāls “Jenotu Urban Trap Festival”. Divas skatuves, vairāk nekā 15 dažādas aktivitātes, iespēja gūt sacensību garu, piedaloties aktivitātes un saņemot dažādas balvas. Festivāla mērķis ir apvienot šķietami nesavienojamas aktivitātes un, iespējams, tieši JUTF apmeklētājs spēs rast sev jaunu sirdslietu, vienlaikus baudot tās pilsētniecisko šarmu.

20. jūlijā 13:30

No 19. līdz 21. augustam uz divām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 18 mākslinieki, pārstāvot gan hip-hop, minimal, house, hybrid trap, trap, dub, jump up un neuro phunk mūzikas stilus. Uz galvenās skatuves kāps tādi Latvijas mūzikas pārstāvji, kā Ozols, Ev, Ods, Heskk, “Banda Banda”, “Muud” un mūziķi no Lietuvas “Phunk&Pučini”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivālā būs iespējams piedalīties “Beer Pong Latvija Open” čempionātā, kas ir Baltijā lielākais čempionāts komandu skaita ziņā; sacensties dance battle, piedalīties biljarda turnīrā; pierādīt savus mākslinieciskos spēkus graffiti battle, izaicināt sevi KFC ēšanas sacensībās, kā arī vairākas citas aktivitātes, kas ieraus apmeklētājus sacensību garā.

Festivāla galvenais mērķis ir apvienot šķietami nesavienojamas aktivitātes – sniegt pasākuma apmeklētājiem iespēju baudīt urbānās kultūras mākslinieku radīto atmosfēru un ievilkt sevi sacensību virpulī.

Pasākuma veidotājs Kristaps Maļarčiks stāsta: “Veidojot pasākumu vēlamies izcelt ne tikai urbānās kultūras māksliniekus, bet arī vietu, kur notiks pats festivāls – tā ir bijusī “Ērenpreiss” rūpnīca un tās apkaimi mēs pārvērtīsim par grandiozu radošo pilsētiņu. Sacensību gars, atpūta, mūzika un māksla ir stāsts, ko vēlamies kopā ar festivāla apmeklētājiem veidot. Būs iespēja piedalīties labdarības akcijā, kuru organizēsim festivāla dienās, kā arī apmeklēt urban izstādi, kuru veidos topošie mākslinieki. Sekojiet līdzi jaunumiem mājaslapā un jau pavisam drīz tiekamies!”

Pieteikšanās sacensībām un festivāla biļešu tirdzniecība – www.jenotufest.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm