tv3.lv

Diasporas dejotāji ar svētku sajūtu ierodas uz "Dziesma dejo. Deja skan" koncertuzvedumu

Šodien Mežaparka Lielajā estrādē sākas pirmā lielā kopmēģinājumu diena koncertuzvedumam “Dziesma dejo. Deja skan”,  kas notiks 4., 5. un 6. augustā pulksten 21.30. Dalībnieku rindās ir arī 10 ārvalstīs dzīvojošo latviešu kolektīvi, kuri mēģinājumus Mežaparkā uzsāka jau vakar.

4. augustā 12:16

Diasporas dejotāji no Īrijas, Zviedrijas, Anglijas un citām valstīm koncertuzveduma “Dziesma dejo. Deja skan” mēģinājumos jau vakar uzsāka darbu Mežaparka estrādē un deju soli izmēģināja jau krietnu laiku pirms lielo kopmēģinājumu sākuma virsvadītājas Ilzes Mažānes vadībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dejotāji dalās ar prieku par iespēju būt kopā, satikt citus kolektīvus, iegūt jaunus draugus un būt daļai no šiem svētkiem šeit Latvijā.

“Mēs esam atbraukuši, lai būtu daļa no svētkiem, jo esam no Latvijas, esam te piederīgi. Svinēsim kopā!”, ar prieku par kopā būšanu dalās Dina, deju kolektīva “Rietumkrasts” vadītāja no Īrijas.

Un kā atzīst Anna, deju kolektīva “Jautrais Pāris” vadītāja, no Londonas, ka “ļoti iepatikās tieši ideja, ka kori un dejotāji ir vienā priekšnesumā.”

Kopumā diasporas dejotāji uzsver, ka atbraukši šeit pēc draudzības.

Topošajā koncertuzvedumā “Dziesma dejo. Deja skan” piedalās vairāk kā 6000 dalībnieki, tai skaitā kolektīvi no ārvalstīm. Vienā laukumā kopā ar Latvijas dejotājiem un dziedātājiem būs arī kolektīvi no Lielbritānijas, Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Beļģijas, Ukrainas un citām valstīm. Ne tikai dalībnieku rindās, bet arī skatītāju vidū būs ārzemnieki, proti, līdz šim biļetes uz koncertiem iegādājušies 26 dažādu pasaules valstu pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībnieki demonstrēs gan labi pazīstamu repertuāru, gan speciāli šim notikumam veidotu jaunradi, kurai muzikālās daļas autors ir vairākkārtējs “Grammy” balvas nominants Uģis Prauliņš un horeogrāfs Agris Daņiļevičs, kurš kopā ar Mārtiņu Klišānu ir arī uzveduma mākslinieciskie vadītāji.

Biļetes Biļešu Paradīzes tirdzniecības kasēs un šeit – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/24380

Norīkoti papildu vilcieni

AS “Pasažieru vilciens” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar papildu reisiem maršrutā Rīga-Mangaļi-Rīga.

4., 5. un 6. augustā pulksten 20.07 un 21.07 no Rīgas aties vilciens uz Mangaļiem. No Mangaļiem uz Rīgu vilciens izbrauks 5., 6., un 7. augustā pulksten 00.50, 01.10, 01.30. Dodoties kājām, stacijā “Mangaļi” no Mežaparka Lielās estrādes var nokļūt aptuveni 25 minūtēs, vilcienā līdz Rīgai no Mangaļu pieturas jāpavada tikai 16 minūtes. Tā kā šobrīd Rīgas pilsētā notiek Brasas pārvada remonts, tad aicinām nokļūšanai pilsētas centrā izmantot vilcienu satiksmi.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē jau ir iespējams ērti iegādāties biļetes šiem reisiem ar 5% atlaidi.

E-biļete šiet – https://www.pv.lv/lv/e-bilete/

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm