Dzintaru koncertzālē notiks “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts

0 Komentāru
Dzintaru koncertzālē notiks “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts
PAULA ČURKSTE, LETA

Otrdien, 26. jūlijā, pulksten 20.00 Dzintaru koncertzālē notiks “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts, kurā uzstāsies Latvijas mūziķi, kuri ir saņēmuši visvairāk “Zelta Mikrofona” apbalvojumu.

Dzintaru koncertzālē uz skatuves kāps Latvijas mūziķi “Prāta vētra”, “Instrumenti”, Intars Busulis, Laima Vaikule, “Dzelzs vilks”, “Astro’n’out”, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Aminata, Agnese Rakovska, Ozols, Normunds Rutulis, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, “Rīgas modes”, “Inokentijs Mārpls”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, ansis, Evija Vēbere, Kristīne Pāže, Būū, “Citi zēni” un “Knīpas un knauķi”.

Uz skatuves kāps arī “Zelta Mikrofona” dažādu laika posmu vadītāji – Fredis, Kaspars Breidaks, Baiba Sipeniece-Gavare un Valters Krauze.

“Ikkatram no “Zelta Mikrofona” laureātiem šī balva saistās ar savām atmiņām un emocijām, no kurām veidosies koncerta kopējā atmosfēra. Šajā vakarā mēs dzirdēsim ne vienu vien hitu un arī tās dziesmas, kuru aktualitāte, laikam ejot, nemainās. Dzintaru koncertzāles sarkanais paklājs tiks izritināts kā mūziķiem, tā klausītājiem!” pauda “Zelta Mikrofona” ilggadējā producente Elita Mīlgrāve.

Koncertā skanēs lielākie hiti un pirmatskaņojumi, būs īpaši šim vakaram sagatavoti priekšnesumi.

Biļetes nopērkamas vietnē ekase.lv. Ņemot vērā, ka sēdvietu biļetes ir gandrīz izpārdotas, organizatori piedāvā apmeklēt koncertu, iegādājoties stāvvietas. Lai to izdarītu, vietnē ekase.lv jāuzspiež uz sarkanās skatuves līnijas, un atvērsies iespēja iegādāties biļetes bez konkrētas sēdvietas.

0 Komentāru