tv3.lv

Festivāls "Võnge" pulcēs vairāk nekā 30 mākslinieku no septiņām valstīm

Igaunijā, Peipusa ezera krastā, Ranna atpūtas bāzē 8. un 9. jūlijā norisināsies kultūras un mūzikas festivāls “Võnge”, kurā uzstāsies vairāk nekā 30 mākslinieki no septiņām valstīm.

3. jūlijā 16:50

Vairāk nekā 30 vietējo un ārvalstu mākslinieku uzstāsies uz septiņām dažādām skatuvēm. Viņu vidū kā galvenie mākslinieki elektroniskās mūzikas “Duo Honne” no Lielbritānijas, apvienība “Metsatöll” ar Igaunijas Nacionālo vīru kori, dziesminiece Winona Oak no Zviedrijas un NOËP ar Sander Mölder piedalīšanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: ERLAND STAUB

No ārvalstu māksliniekiem uz skatuves kāps arī Alice Phoebe Lou (Dienvidāfrikas Republika), Godford (Francija), Rick Feds (Latvija), Emma McGrath (Lielbritānija) Tora (Austrālija), Annael (Francija), Famous (Lielbritānija), kā arī Bluephox (Zviedrija).

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

No Igaunijas māksliniekiem būs redzami un dzirdami arī tādi pazīstami izpildītāji kā Anna Kaneelina, Anett, Jüri Pootsmann, jonas.f.k, Genka un DEW8, EiK, The Nonconceptual Art Club, San Hani un Metabora, Assahass,

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

(DJ-set), Mari Kalkun, Meisterjaan, Miljardid, Sten-Olle, Maian, Leik, Sibyl Vane, Fylgja, Taavi-Peeter Liiv, Kodavere Duo, Dr.Philgood (DJ-set), Sander Mölder (DJ-set), Kalev Rundu (DJ-set), Taavi-Peeter Liiv un Richard Pohjanheimo (DJ-set), iunsu un Marlenx (DJ-set), kā arī Anna Celine Kraus (DJ-set).

Papildus mūzikas baudīšanai festivālā būs arī daudz cita darāma un pieredzama. Rītos īstās svārstības (ko igauniski sauc “võnge”) jaunajai dienai palīdzēs atrast rīta joga Trīnas Pernas vadībā. Ģimenes jaunākos locekļus gaidīs Mudilasmets (Mazuļu mežs), Marakratimaa (Draiskuļu zeme), Tiinekatihnik (Tīņu biezoknis) un Rüblikurand (Ziķeru krasts) – katrai vecuma grupai sava darba un rotaļu zona, kurā aktivitātes vadīs Maru Karu.

Festivālā “Võnge” varēs baudīt arī fotogrāfa Arona Urba izstādi “Stunda Kolkjā”, klausīties aizraujošas sarunas Valmiermuižas DJ un stāstu zonā, nomāt SUP dēļus, lai pavadītu laiku uz ūdens Peipusa ezerā, relaksēties baudot masāžu, vai atļauties vairāk izrotājot sevi festivālam ar atbilstošu grimu profesionāļa rokām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieradīsies grāmatu autobuss Ratastega Raamatud, kā arī, protams, daudz dažādu tirgotāju un ēdinātāju, nodrošinot arī vegānisku maltīšu iespējas visaptverošai gastronomiskajai pieredzei ikvienam.

Sestdien, pirms mūzikas programmas sākuma, varēs iepazīties ar vietējām Sīpolu ceļa apskates vietām – būs gida vadīti izbraucieni apkārtnē: http://vonge.ee/koht/tuurid

Festivāla “Võnge” vienas un divu dienu biļetes ir pieejamas Ticketer.ee: https://www.ticketer.ee/vonge/. Bērniem līdz 15 gadu vecumam (ieskaitot) pasākums bez maksas. Festivālā ir atļauts ierasties ar labas uzvedības suņiem un citiem mīļdzīvniekiem.

Uz “Võnge” festivālu gan no Tallinas, gan Tartu brauc ērti festivāla autobusi, kas ved tieši uz atpūtas bāzi Ranna, svētdienas rītā pēc festivāla tie aizvedīs arī atpakaļ uz pilsētu. Biļetes ir pieejamas Ticketer.ee, Võnge Festival apakšsadaļā “transports”.

Papildus informācija: www.vonge.ee

Võnge Festival 2022 Facebook: https://www.facebook.com/events/995359454291923

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm