tv3.lv

Hāpsalas pilī ar iespaidīgu šovu uzstāsies Niks Keivs & “The Bad Seeds”

Jau šo ceturtdien, 18. augustā pulksten 20.00, Hāpsalas bīskapa pilī uzstāsies harizmātiskais Niks Keivs un viņa apvienība “The Bad Seeds”. Šis būs apvienības pirmais koncerts Igaunijā.

16. augustā 14:51

Tehniski šis ir vērienīgākais koncerts, kāds jebkad noticis Hāpsalā. Austrāliešu dziedātājs un dziesmu autors kāps uz iespaidīga izmēra skatuves, kādu mēs esam raduši redzēt tikai lielākajos Baltijas festivālos. Tās uzbūve sākās jau pirmdien, 15. augustā, savukārt, bagātīgais tehniskais nodrošinājums tai tiek vests no visām trīs Baltijas valstīm un pat Lielbritānijas, piepildot vairāk nekā 16 kravas auto. Tāpat koncerta vietas sagatavošanā, uzbūvē un organizācijā iesaistīti un strādā vairāk nekā 300 cilvēku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nick Cave & “The Bad Seeds”, kas ir viena no visvairāk kritiķu atzinību guvušajām grupām visā pasaulē, līdz šim ir pārdevuši vairāk nekā 5 miljonus albumu. Viņu ietekme ir bijusi dziļa un tālejoša, jo daudzi mūziķi kā savu iedvesmas avotu min tieši Keivu (tostarp Johnny Cash, “Metallica”, “Snoop Dogg”) vai arī atsaucas uz viņu darbiem.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Tai pat laikā jau daudzu gadu garumā Keivs un viņa “The Bad Seeds” ir sava ceļa gājēji, saglabā oriģinalitāti un nebeidz pārsteigt.

Biļetes uz koncertu vēl pieejamas “Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

Ņemot vērā pasākuma vietas kapacitāti, aicinām ierasties laikus. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šarmanto Hāpsalu, tās vēsturisko pili un izbaudīt neatkārtojamu koncertu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm