tv3.lv

Hiphopa mūzikas smagsvars Kurts izziņo koncerttūri "Laikā"

Šoruden pie klausītājiem visā Latvijā ar koncerttūri dosies viens no pašmāju hiphopa mūzikas celmlaužiem – Kurts. Koncerttūres “Laikā” ietvaros septembrī un oktobrī plānoti četri koncerti lielākajās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Liepājā un Rīgā.

10. augustā 17:00

Koncertprogramma ar zīmīgu nosaukumu “Laikā” ir muzikāls ceļojums Kurta daiļradē no hip hop mūzikas aizsākumiem Latvijā līdz mūsdienām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Koncertos izskanēs gan leģendārās repa apvienības “S’T’A” dziesmas un skaņdarbi no Kurta pirmā soloalbuma “Pilsētas leģendas”, gan Kurta jaunākā albuma “Laikā”, kas šogad saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Hip hop mūzikas albums” un tika atzīts par aizvadītā gada labāko hip hop ierakstu.

“Šī vasara hip hop mūzikas jomā bijusi koncertiem un emocijām piesātināta, ļoti gribas, lai hiphopa uzvaras gājiens, skanot dažādās koncertu vietās visā Latvijā, turpinātos arī rudenī. Savus klausītājus solokoncertā neesmu saticis jau labu laiku, tāpēc ar nepacietību gaidu atkalredzēšanos. Koncertprogramma “Laikā” būs kontrastiem bagāta gan tajā iekļauto dziesmu satura, gan muzikālā skanējuma un arī viesmākslinieku ziņā – gluži tāpat kā visa mana daiļrade, kas nu jau iestiepusies divos gadu desmitos,” par koncerttūri stāsta Kurts.

Kurta koncerti izskanēs 2. septembrī Jelgavā, 9. septembrī Valmierā, 17. septembrī Liepājā un 8. oktobrī Rīgā.

Kurts ir viens no Latvijas hip hop mūzikas žanra pionieriem līdzās tādiem zināmiem pašmāju repa vecmeistariem kā Ozols un Gustavo. Reperis plašāku atpazīstamību guva 2000. gadu sākumā ar grupu “S’T’A”, satricinot mūzikas tirgu ar dziesmām “Labais puika” un “Manas pilsētas skati”.

2021. gada rudenī iznāca fanu ilgi gaidītais Kurta otrais soloalbums “Laikā”, kurā iekļautas 12 dziesmas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm