tv3.lv

Ķemeru kūrorta parkā notiks Ķemeru svētki

Jūrmalnieki un pilsētas viesi aicināti 13. augustā uz svētkiem atjaunotajā Ķemeru kūrorta parkā, kur visas dienas garumā valdīs muzikālas noskaņas, būs izklaides pasākumi un izzinošas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, darbosies amatnieku darinājumu un gardumu tirdziņš un kafejnīca.

10. augustā 15:12

Ķemeru apkārtni un kūrorta kultūrvēsturiskās vērtības varēs iepazīt, piedaloties fotoorientēšanās piedzīvojumā. Svētku noslēgumā – balle ar Laimi Rācenāju un orķestri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izklaide un izzinošas aktivitātes. Svētku tirdziņš. Balle

Svētku apmeklētāji aicināti izbaudīt Ķemeru kūrorta parka burvību klasiskās un 30. gadu populārās mūzikas noskaņās.

No pulksten 12.00 līdz 19.00 Ķemeru parkā būs atvērts tirdziņš, kurā varēs iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju darinājumus – rotas, lina, koka, stikla un keramikas izstrādājumus, našķus un kārumus bērniem. Darbosies izbraukuma kafejnīca.

Gan pieaugušie, gan bērni interaktīvā veidā varēs iepazīt Ķemeru Nacionālā parka dabas vērtības mobilajā dabas klasē Ķemeru parkā. Svētku apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par Latvijas putnu un tauriņu daudzveidīgo pasauli, piedaloties zināšanu un ātruma sacensībās. Ķemeru parka celiņos norisināsies ģimenes stafete “Frīku skrējiens kūrortā” un muzikāla atrakcija “Mazo un lielo spēkavīru skate”.

Pulksten 21.00 sāksies Ķemeru svētku balle, kurā muzicēs Laimis Rācenājs un orķestris. Balle turpināsies līdz pulksten 1.00.

Fotoorientēšanās piedzīvojums

Svētku laikā Ķemeru kūrorta parkā ikvienam būs iespēja piedalīties fotoorientēšanās piedzīvojumā un sacensties SPORTident spēlē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fotoorientēšanās piedzīvojumā iekļauti orientēšanās punkti Ķemeru apkārtnē un arī atjautības uzdevumi. Starts orientēšanās piedzīvojumam Ķemeru parkā no pulksten 11.00 līdz 14.00.

SPORTident spēle norisināsies no pulksten 11.00 līdz 15.00. Izveidotajā kontrolpunktu labirintā dalībnieki varēs izvēlēties un veikt kādu no piecu grūtības līmeņu distancēm.

Plašāka informācija par orientēšanās spēļu norisi: https://ej.uz/kemerisv.

Ķemeru ūdenstornis svētkos

Ķemeru svētku laikā ūdenstornis apmeklētājiem būs atvērts ilgāk – līdz pulksten 20.00. Tornī apskatāma ekspozīcija par Ķemeru apkaimes vēsturi un izcilām personībām, apmeklētājiem pieejami arī torņa skatu laukumi 12 un 42 metru augstumā. Augstākā skatu laukuma apmeklējums, tikai ar iepriekšēju rezervāciju tīmekļa vietnē visitjurmala.lv.

Iespējamas arī maksas ekskursijas gida pavadībā pa Ķemeru kūrorta parku, tām iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29126551. Pulksten 11.00 – ekskursija latviešu valodā, pulksten 13.00 – ekskursija angļu valodā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm