tv3.lv

Lielvārdē notiks “Opus Pro” solista Alex piemiņas koncerts “Zvaigznes ceļš”

6. augustā pulksten 20.00 Lielvārdes parkā blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā notiks pērnā gada nogalē mūžībā aizgājušā dziedātāja, ilggadējā grupas “Opus Pro” solista un neatkārtojamās balss īpašnieka Alex (1962–2021) piemiņai veltītais koncerts “Zvaigznes ceļš”.

Koncertā piedalīsies grupas “Opus Pro” zelta sastāvs, dziedātāja un Alex meita Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas hitu autors Harijs Zariņš, komponists Zigmars Liepiņš, mūziķis Uldis Marhilevičs, dziedātāji Jānis Aišpurs, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Ainars Virga, Atis Ieviņš, grupas “Dagamba”, “Credo”, “Colt”, “Very Cool People”, “Laime pilnīga”, “Laika suns”, ģitārists Armands Alksnis, Muravejs, Antra Stafecka un citi.

“Kad tētis aizgāja mūžībā, pēc kāda laika man radās sajūta, ka vajag viņa piemiņai sarīkot tādu kārtīgu rokkoncertu, kurā skanētu viņa dziedātās dziesmas, pulcētos viņa draugi, domubiedri un laikabiedri un arī mākslinieki, kuri iedvesmojušies no “Opus Pro” mūzikas.

Tas šķita ļoti svarīgi man pašai, jo – mums paliek viņa mūzika, un man ir svarīgi, ka tā skan, ka dzīvo mūsos. Gribu, lai cilvēki viņu atceras, un arī sev man šis ir tāds svētīgs notikums. Tā būs gan cieņas un goda izrādīšana, gan vēl viena atvadīšanās, jo viņš aizgāja, gan būdams mans tētis, gan skatuves partneris. Un tā ir vēl viena sāpe, kas jāizdzīvo. Un man liekas, ka tētim patiktu šāds notikums. Tieši tik vienkārši,” saka dziedātāja un Alex meita Aija Andrejeva, kura ir šā koncerta idejas autore.

Par koncerta vietas izvēli viņa bilst: “Man ir liels prieks, ka koncerts notiks Lielvārdē, kur esmu piedzimusi un ilgus gadus dzīvojusi kopā ar ģimeni, kur Alex nodzīvoja visu dzīvi, atskaitot pēdējos sešus gadus, ko dzīvoja Ogrē. Parks, kurā notiks koncerts, mums visiem ir ļoti īpaša vieta, un patiesībā tētim vienmēr bija plāni un sapņi attiecībā uz parku – ka tur varētu notikt koncerti, jo šī ir viena no skaistākajām vietām Latvijā, un viņam vienmēr tā bija īpaša.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm