tv3.lv

Sākas festivāls “Bauska Taste 2022”

5. augustā 9:31

Latvijas vasaras katru gadu kļūst aizvien festivāliem ražīgākas. Šovakar jau ceturto reizi Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks festivāls “Bauska Taste”. Ko tajā sagaidīt apmeklētājiem, “900 sekundēs” pastāstīja festivāla direktors Jānis Dūmiņš, bet par muzikālo noskaņu parūpējās Chris Noah, kurš būs viens no mūziķiem Bauskas festivālā.

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Bauskas Pilskalna parka estrādē pulcēsies tūkstošiem mūzikas cienītāju, lai jau ceturto reizi piedzīvotu neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla “Bauska Taste” debesīm.

Programma

Festivāla pirmajā dienā (5. augusts) uz “Pils skatuves” kāps grupas “Instrumenti”, “Daddy Was A Milkman”, “Citi zēni”, Aija Andrejeva & “Very Cool People” un Patrisha. Savukārt “Parka skatuvi” pierībinās “Pienvedēja piedzīvojumi”, “ak69”, “Kris&Oz”, apvienība “Kruumi” un “B-optimist”. Par ballītes atmosfēru visas nakts garumā gādās DJ Stocka.

Sestdienā (6. augusts) apmeklētājus uz “Pils skatuves” sagaidīs Būū, Chris Noah, Arstarulsmirus, Intars Busulis & Abonementa orķestris un “Jumprava”. “Parka skatuvē” klausītājus priecēs grupa “Laika suns”, Marta, Raum, Fiņķis & Pragaii, Elizabete Gaile, “Mother of Pearl” un “Sapņu fragmenti”. Uz vasaras nakts ballīti aicinās DJ Makree.

Programmu ar mākslinieku uzstāšanās laikiem iespējams aplūkot taste.bauska.lv/programma.

Biļetes

Biļetes uz festivālu “Bauska Taste” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un https://ej.uz/BAUSKATASTE2022

Telšu pilsētiņa un autostāvvieta

Spilgtākiem festivāla iespaidiem guļvietu iespējams iekārtot telšu pilsētiņā, kas ierīkota mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Palikšana telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā – tā ir bez maksas. Visiem, kuri plāno apmesties telšu pilsētiņā, festivāla dienā informācijas centrā ir jāizņem telšu pilsētiņas iedzīvotāja aproce. 5. augustā no plkst. 16:00 līdz 20:00 telšu pilsētiņa iedzīvotāja aproces tiks izsniegtas arī pie pilsētiņas ieejas.

Festivāla oficiālā autostāvvieta būs iekārtota 5 minūšu gājienā no festivāla teritorijas – pilsētā tiks izvietotas autostāvvietas norādes. Autostāvvietas cena ir 10 eiro par katru iebraukšanas reizi. Nopērkot vietu autostāvvietā, pretī tiks izsniegta atļauja. Veiklākie braucēji savus auto var uzspēt atstāt arī kādā no bezmaksas stāvlaukumiem pilsētā taste.bauska.lv/parking/.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīkotāji lūdz uz festivālu doties laicīgi un ņemt vērā, ka šobrīd posmā Iecava – Bauska notiek ceļu remonti, kas rada sastrēgumus un var paildzināt nokļūšanu galamērķī no 40 minūtēm līdz pat pusotrai stundai.

Noteikumi

Lai festivāls aizritētu vienīgi drošā un patīkamā gaisotnē, teritorijā aizliegts ienest pārtikas produktus, dzērienus un alkoholiskos dzērienus. Noteikums neattiecas uz speciālo pārtiku bērniem. Tāpat aizliegts ienest lietussargus, narkotiskās vielas un pasākumu apmeklētāju drošību apdraudošas vielas un priekšmetus. Bez saskaņošanas ar organizatoru aizliegts izmantot profesionālo foto/video tehniku un dronu. Ar festivāla noteikumiem iespējams iepazīties taste.bauska.lv/noteikumi/.

Šogad festivālu ļaujam apmeklēt arī četrkājainajiem mīluļiem, kamēr suns atrodas pie pavadas un to rūpīgi pieskata saimnieks.

Bērnu zona

Šoreiz teritorijā darbosies bērnu zona “Taste mantu kaste”, kurā par vienreizēju samaksu divu dienu garumā jaunākie festivāla apmeklētāji varēs ļauties daudzveidīgām izklaides iespējām. Bērnu zona festivāla jaunākos apmeklētājus 5. un 6. augustā gaidīs līdz plkst. 23:00. Aicinām padomāt par maiņas drēbēm un apaviem, jo tie mazajiem varētu noderēt pēc ballītes “TASTE mantu kastē”.

“Taste mantu kaste” biļešu cena divu dienu apmeklējumam bērniem no 3 gadu vecuma ir 12 eiro, bet vienas dienas apmeklējums bērniem no 3 gadu vecuma maksā 10 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Norēķinus pie ieejas bērnu zonā būs iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Pavadošajai personai ieejas biļete nav jāiegādājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par bērnu zonu taste.bauska.lv/bernu-zona/

Cita noderīga informācija

5. augustā festivāls savus vārtus vērs plkst. 16:00, taču 6. augustā pirmie apmeklētāji tiks gaidīti jau no plkst. 14:00. Gan piektdienā, gan sestdienā lielākie vasaras svinētāji festivālā tiks aicināti uzturēties līdz pat plkst. 05:00.

Festivālā būs iespēja nobaudīt labākās garšas “Bauskas alus dārzā”, izrotāties dizaina tirdziņā “Tasterāde”, iemūžināt mirkli 360 video spinerī un ļauties citām izklaides iespējām. Tāpat teritorijā tiks iekārtota zona māmiņām ar mazuļiem un viedtālruņu uzlādes stacija.

Norises aktualitātēm var sekot līdzi festivāla “Facebook” lapā facebook.com/BauskaTASTE un sociālās platformas “Instagram” profilā instagram.com/bauskatastefestival/, kā arī mājaslapā taste.bauska.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm