tv3.lv

Sestdien Limbažu pilsdrupās notiks festivāls "Limbizkvīts 3"

Raidījuma “900 sekundes” muzikālajā sadaļā šorīt studijā ciemojās viens no festivāla “Limbizkvīts 3” organizatoriem Agris Krapivņickis un grupa “Indygo”, lai pastāstītu par festivālu, kas norisināsies sestdien, 13. augustā, Limbažu pilsdrupās.

11. augustā 9:49

“Festivāls ir ar rok un alternatīvās mūzikas piesitienu, bet grupas varēs atrast visām gaumēm. Uzstāsies 18 mūzikas grupas, būs meistarklases bērniem, maģijas šovi. Diezgan jaudīgs pasākums. Esam sakuplojušies,” teic Agris Krapivņickis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivāls sākas jau pulksten 13.00, un tajā grupas uzstāsies līdz pulksten 3.00. Festivāls katru reizi sākas ar vietējo mākslinieku, kādu limbažnieku, un šogad tas būs “Pa labi, pa kreisi.”

Vakara gaitā uz skatuves kāps grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi”, “Baložu Pilni Pagalmi”, “Sudden Lights”, “Bloody Heels”, “Palab Pakreis”, “INDYGO”, “Ameha”, “7 dēli”, “Skara”, “Effekts”, “Strapon”, “Symbolic”, “B OPTIMIST”, Imants Daksis, Reinis Jaunais, “Rusted Wheel”, “Tavas Māsas Nāsis”, “Mother of Pearl Music”.

“Pēc atsauksmēm un skatuves kolēģu stāstītā, festivāls ir vienmēr atstājis labu iespaidu. Mums tas būs pašiem pārsteigums, jo mēs pirmo reizi tur spēlēsim. Ir jānovērtē katrs mūzikas festivāls, kas notiek Latvijā. It īpaši pēc visiem šiem pāris gadiem, kas mums ir bijuši,” teic Mārtiņš Valters, grupas “Indygo” dalībnieks.

“Ņemiet līdzi savas kokles, zvangas un tā tālāk, jo būs Ansis Jansons, kurš divas stundas izklaidēs un iepazīstinās ar kokli, varēs pagraba skatuvītē klusītēm paspēlēt uz koklēm. Ņemat līdzi arī festivāla jaunākos dalībniekus, jo būs maģijas šovs, varēs izgatavot pirkstu lellītes,” aicina A. Krapivņickis.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm