tv3.lv

Ballīšu foto: uz vienu nakti durvis ver leģendārais klubs "Nautilus"

Piektdienas, 27. maija, vakaru klubu dzīves mīļotāji pavadīja patīkamā nostaļģijā – uz vienu nakti durvis vēra leģendārais naktsklubs “Nautilus” tā oriģinālajā vietā Kungu ielā 8, kļūstot par grandiozāko nakts dzīves sarīkojumu Rīgā šogad.

30. maijā 12:57

Ideja par “Nautilus” atdzīvināšanu pieder dīdžejam Gustavito, kurš bija uzņēmies arī pasākuma rīkošanu. Klubā “Nautilus” Gustavito kā rezidentdīdžjes darbojās deviņus gadus, un piecus gadus pēc tam, kad 2009. gadā “Nautilus” tika slēgts, viņš naktsklubā “Coyote Fly” sarīkoja pirmo ballīti “Nautilus” noskaņās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lai arī norisinājās citās telpās, ar noskaņu, dīdžejiem, mūziku pirmais “Nautilus” salidojums izvērtās grandiozs. Pēc tam “Nautilus” ballītes “Coyote Fly” telpās rīkojām divas reizes gadā, taču pēc trešā vai ceturtā pasākuma man bija vīzija, ka to noteikti gribēšu sarīkot oriģinālajā vietā.

Tagad tur atkal atvēries jauns klubs. Protams, notikusi paaudžu nomaiņa, un tie, kuri to vietu apmeklē tagad, nezina, kas ir “Nautilus”, arī atmosfēra ir pavisam cita. Ar jaunajiem saimniekiem sarunāju, lai iedod telpas, es uztaisīšu foršu tusiņu. Savācu dīdžejus, kuri ir uzticīgi un vienmēr piedalījušies “Nautilus” ballītēs.

Zināju, ka būs liela ažiotāža, liels haips, jo pasākums notiek oriģinālajā vietā, un tas ir tā kā iekāpt laika mašīnā – nonākt tajā pašā vietā, baudīt to pašu mūziku un redzēt tās pašas sejas,” par leģendārā naktskluba “Nautilus” atdzīvināšanu “tv3.lv” stāsta DJ Gustavito jeb Gustavs Vītoliņš.

“Pasākums izdevās uz pilniem simt procentiem. Dīdžeji godam nospēlēja. Satikām tik daudz veco klaberu, kuriem tagad ir ap 40,” piebilst Gustavito.

Pasākumā mūziku atskaņoja bijušie “Nautilus” rezidentdīdžeji Norsky, Rise un Andrey Emelyanov, bet DJ Gustavito un Roberto par muzikālo gaisotni gādāja kluba Chill-out zālē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākums visas nakts garumā bija piesaistījis gandrīz tūkstoti interesentu, un Gustavito plānos ir “Nautilus” ballīti Kungu ielā 8 kaut kad sarīkot atkal.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm