tv3.lv

Ekskluzīva reportāža: grupas ”Tranzīts” vētrainais šovs un balle Lonē

Godinot Latvijas dāmas un visus labas mūzikas mīļotājus, pašā 8. marta vakarā Viesītes novada Saukas pagasta Lonē notika leģendārās grupas “Tranzīts” koncerts. Novērtēt, kā tagad skan mūžam jaunais “Tranzīts” devās arī Skaties.lv.

2019. gada 11. martā 10:38

Skaties.lv devās uz teju pie Lietuvas robežas esošo Loni piektdienas pēcpusdienā no Rīgas. Lai gan bijām nedaudz nobažījušies, kā rīdziniekus uzņems salīdzinoši nelielajā Lonē, jaukā un sirsnīgā kultūras nama vadītāja uzreiz nomierināja – Lones ļaudis ir miermīlīgi, bet balles – vētrainas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, ka Lones kultūras nams ir vieta, kurā dejas neliks vilties, Skaties.lv apstiprināja arī pašmāju kultūras namu eksperti “Duets Sandra”, tāpēc vairāk kā 100 kilometru garo ceļu mērojām mierīgu sirdi un, noskaņojoties koncertam, jau baudot “Tranzīta” zelta fondu: “Es nevaru būt balts”, “Zelta būrītis”, “7 dienas”, “Strauts” un citas ikvienam mūzikas gardēdim zināmas melodijas.

“Tranzīts” nelika vilties – vairāku stundu garajā šovā tika izdziedātas visas šīs populārās melodijas. Lai gan dejām pie “Tranzīta” lieliskajiem ritmiem Lones publika nudien nebija īpaši jāiekustina un danču placis bija pilns jau pie pirmajiem akordiem, īpašu odziņu ballītei piešķīra “Tranzīta” fona dejotāji, kuri, kā izpētīja Skaties.lv, blicē darbojas jau kopš deviņdesmitajiem gadiem, arī savās kustībās iemiesojot šīs desmitgades īpašo šarmu.

Ne “Tranzīts”, ne Lones viesmīlība nelika Skaties.lv vilties – varam ikvienam labas atpūtas mīļotājam ieteikt reizi pa reizei izbraukt paballēties ārpus galvaspilsētas robežām, kur ne tikai dejas ir vētrainākas , bet līksmošana izmaksā krietni lētāk (ieejas biļete, kas garantē vietu pie galdiņa, uz kura katrs var krāmēt sev tīkamos gardumus, izmaksāja vien piecus eiro, kamēr biļete uz “Tranzītu” tuvāk galvaspilsētai izmaksā 15 eiro).

Kā Skaties.lv atklāj Lones Kultūras nama vadītāja, šeit regulāri notiek jautras balles, uz kurām mīļi gaidīti arī viesi no citām Latvijas pilsētām, kā tas arī notiek – Skaties.lv satika arī ļaudis, kuri uz “Tranzītu” Lonē bija mērojuši ceļu no Jēkabpils un Valmieras.

Arī “Tranzīts” joprojām ir dzīva leģenda un spara pilns turpina koncertēt. Ja vēl neesi izbaudījis šos māksliniekus “dzīvajā” – noteikti ir vērts! “Tranzīta” koncertu grafikam seko TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm