tv3.lv

Festivālā "Knifs?" labdarības koncerts Ukrainas atbalstam

Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskā baznīcā 2. jūlijā pulksten 12.00 festivāls “Knifs?” otro  dienu ieskandinās ar labdarības koncertu Ukrainas atbalstam. Koncertprogrammā “Neredzamā klātbūtne” satiksies divi spilgti un ievērojami mākslinieki – ērģelniece Ilona Birģele un ģitārists, ilggadējs ansambļa “Credo” mūziķis Armands Alksnis.

28. jūnijā 15:33

Programmas “Neredzamā klātbūtne” vēstījums ir mūzikā saņemt un dot katram no mums neredzamu garīgo spēku, gremdēties Dievišķajā – neredzamajā  klātbūtnē un caur to ikkatram klausītājam rast patiesu prieku, iedvesmu, cerību un mūzikā tērptu neredzamu, bet visaptverošu mīlestības pieskārienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Koncerts “Neredzamā klātbūtne” ir jau trešā mūziķu kopīgi veidotā programma. Līdzšinējā sadarbība guva ievērojamu atzinību gan klausītāju, gan mūzikas speciālistu vidū, un Ilonai Birģelei un Armandam Alksnim radās iedvesma turpināt iesākto ceļu, aicinot komponistus rakstīt jaunus darbus. Divi tembrāli atšķirīgi, tomēr savā spēkā, krāsu daudzveidībā un niansētībā līdzvērtīgi instrumenti – elektriskā ģitāra un ērģeles, satiksies interesantā, kolorītā koncertprogrammā, kurā atklās, cik ļoti spēj papildināt viens otru gan monologā, gan ansamblī.

Programmā tiks atskaņota latviešu komponistu radīta mūzika – komponista un ērģeļspēles virtuoza Aivara Kalēja skaņdarbi ērģelēm, vairākas Armanda Alkšņa labi pazīstamas un augsti novērtētas kompozīcijas, kā arī Uģa Prauliņa “Dialogi” – te atklāsies gan ērģeļu varenība, gan ģitāras smeldzīgās, dažbrīd maigās un apcerīgās melodijas. Skanēs arī mūžam skaistā un iedvesmojošā J. S. Baha mūzika.

Festivāla “Knifs?” ziņas par māksliniekiem un koncertu programmu – facebook.com/festivalsknifs

Ieeja labdarības koncertā pret ziedojumiem Ukrainas atbalstam.

Biļešu saite uz festivālu: https://ej.uz/knifs2022

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm