tv3.lv

Festivāls “Laba Daba” nenotiks arī šogad

Covid-19 un ar to saistīto ierobežojumu dēļ mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba” tiek pārcelts uz 2022. gada 5.-7. augustu, informē organizatori.

2021. gada 30. jūnijā 12:24

Biļešu tirdzniecība “Biļešu servisa” kasēs netiek pārtraukta, kā arī 2020. un 2021. gadā iegādātās biļetes būs derīgas arī 2022. gada festivālā, un to maiņa nav nepieciešama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī 2021. gada programma Covid-19 dēļ netika publiski izziņota, iespēju robežās tā tiks saglabāta uz nākamo gadu, nodrošinot ap 60 koncertprogrammām un teju 20 performancēm un izrādēm. Kopumā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Kā vienmēr, bez maksas darbosies apsargāta telšu pilsētiņa skaistajā ābeļdārzā un būs pieejama plaša festivāla papildprogramma ar “Dzīvo sapņu dārzu”, īsfilmām, labdarības projektiem, sporta turnīriem, tirdziņu, radošām darbnīcām, meistarklasēm un citām norisēm.

Biļetes ir nopērkamas “Biļešu servisa” klātienes tirdzniecības vietās un internetā bilesuserviss.lv. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bez maksas. Biļetes nav nepieciešamas bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Organizatori aicina iegādātās biļetes pietaupīt. Tie, kuri paguvuši iegādāties tās pērn, ir ieguvēji, jo biļešu tirdzniecība turpinās un zemāk par šā brīža cenu biļetes nebūs pieejamas. Savukārt tie, kuri objektīvu iemeslu dēļ festivālu 2022. gadā apmeklēt nevarēs, par biļešu atgriešanu aicināti sazināties ar “Biļešu servisu”, rakstot uz e-pastu [email protected]

Mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba” pandēmijas dēļ nenotika arī 2020. gadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm