tv3.lv

Foto: ar elegantu kokteiļballīti nosvin Latvijā pirmās influenceru aģentūras atklāšanu

Pirmdien, 16. maijā, mākslas centra ”Zuzeum” telpās pulcējās influenceri, sabiedrisko attiecību un mārketinga nozares pārstāvji, slavenības un citi lūgtie viesi, lai kokteiļballītē nosvinētu talantu un influenceru menedžmenta aģentūras ”Collex” atklāšanu.

18. maijā 9:29

Pasākuma viesu vidū bija influenceres Laura Saulīte, Dace Krievina-Bahmane, Signe Meirāne, Ulla Zirne, stiliste Žanna Dubska, aktieris Maksims Busels, influenceris Andrejs Čistjakovs, modes redaktore Kristīne Rudzinska un citas sabiedrībā pazīstamas personas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Influenceri ir svarīga mārketinga sastāvdaļa, kuru nozīme aizvien pieaug. Tomēr līdz ar to pieaug arī influenceru atbildība. Sabiedrībai ir nepieciešamas ne tikai glītas bildes, bet arī izglītojošs saturs, influenceriem ir jāmāk veidot video, pārbaudīt faktus un nodrošināt labu reputāciju, tāpēc darbs pie satura veidošanas aizvien pieaug.

Mēs kā influenceru, satura autoru un talantu aģentūra varam ļaut viņiem radoši darboties, pārņemot administratīvos un tehniskos risinājumus, nodrošinot labākus reklāmdevēju nosacījumus, plašāku potenciālo klientu bāzi un sniedzot citus atbalsta pasākumus,” aģentūras būtību ieskicē ”Collex” biznesa attīstības direktors Deniss Ševeļovs, uzsverot, ka ”Collex” ir pirmā šāda veida aģentūra Latvijā.

Pasākuma laikā viesi varēja baudīt ”Zuzeum” skaistās telpas, tostarp jumta terasi, draudzīgu atmosfēru, saturīgas sarunas, pieredzes apmaiņu, stilīgu DJ setu, ko piedāvāja Elvi Soulsystems, kā arī gardus džina un tonika kokteiļus un pārsteigumus.

Aģentūras kodolu veido Deniss Ševeļovs, viens no zinošākajiem ekspertiem par Latvijas influenceru mārketingu, un Viktorija Cvetkova, kurai ir liela pieredze darbā ar Latvijas radošajām personībām – mūziķiem un modeļiem, īstenojot daudzus skaistus projektus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm