tv3.lv

Foto: dejas, opermūzika un izsmalcināti ēdieni! Aizvadīta gadskārtējā ”Rīgas balle”

7.septembrī Melngalvju namā norisinājās viens no nozīmīgākajiem valsts kultūras pasākumiem – ”Rīgas balle 2019. Latvijas baletam — 100!”. Šogad ”Rīgas balle” notika vienlaikus ar Latvijas baleta simtgades svinībām. Viesi dejoja un baudīja bagātīgas vakariņas!

2019. gada 11. septembrī 9:20

Tradicionāli pirms ”Rīgas balles” atklāšanas svinīgu uzrunu teica Rīgas mērs. Pēc tam balles viesus gaidīja jauno debitantu oficiālais uznāciens un pirmā, satraukuma pilnā deja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākumu apmeklēja politiķi, uzņēmēji un ”Forbes” bagātāko cilvēku sarakstā iekļuvušas personas, mākslinieki un kultūras darbinieki no Latvijas, Francijas, Anglijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Igaunijas un citām valstīm.

”Svinības izdevās! Ļoti patīkami, ka ”Rīgas balli” ar savu klātbūtni pagodināja viesi no tik daudzām valstīm. Esmu ļoti apmierināta ar balles labdarības daļu. Par izsolē iegūtajiem līdzekļiem iegādāsimies instrumentus talantīgiem mūziķiem – čellistam Reinim Rudzītim un vijolniecei Terēzai Sārai Šmitei,” priecājas balles organizatore Natālija Tumševica-Ērgle.

Viesiem uzstājās Operetes teātra simfoniskais orķestris, džeza orķestris ”Mirage”, Latvijas Nacionālās operas solists Kristaps Jaundžeikars, operetes teātra solisti Kārlis Rūtentāls, Anta Jankovska un Laura Purēna, pasaulē populārie Latvijas operdziedātāji Olga Argo un Vadims Vakarjuks, pieckārtējie Latvijas čempioni sarīkojumu dejās Edgars Līnis un Elīza Ancāne, talantīgākie bērnu namu iemītnieki un daudzi citi.

Skaistajās štātēs tērptie viesi baudīja izsmalcinātas vakariņas, kuras pagatavoja vieni no labākajiem Latvijas pavāriem, neiztika bez gardiem desertiem un autorkokteiļiem.

Toties ierastā glāžu piramīda ar šampanieti ir zīme, kas iemieso pārpilnību un greznību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm