tv3.lv

Foto: īpaši vētrainas svinības Jēkabpilī

Pagājušajās brīvdienās skaļa un emocijām bagāta ballīte notikusi Jēkabpils klubā “Luiize”. Tur piestāja “Party Service On Tour” ballīšu tūre ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Vakara vaininieks pasākumu ierindojis ballīšu tūres labāko burziņu trijniekā.

2018. gada 13. martā 12:30

“Jau pirms došanās uz Jēkabpili man bija aizdomas, ka mans šī gada tūres labāko pasākumu Top 3 pēc šī pasākuma noteikti būs mainījies. Jautājums bija – vai Jēkabpilij izdosies pārspēt Liepāju? Bija skaidrs, ka apmeklētāju skaita ziņā tas nenotiks, jo “Fontaine Palace” ir stipri lielāks par “Luiizi”, bet emociju ziņā tam bija visas iespējas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākums izdevās labu labais, un, saliekot visu kopā droši, varu teikt, ka tas, manuprāt, bija otrais labākais, emocionāli piesātinātākais un skaistākais tūres burziņš līdz šim. Liels paldies jēkabpiliešiem, līvāniešiem un citu tuvāko pilsētu aktīvākajiem tusētājiem! Noteikti atkārtosim!” pēc ballītes Skaties.lv priecīgi stāsta [Ex] da Bass.

“Vēl mums priekšā Jelgava, Daugavpils, Tukums un Cēsis un vienīgais papildpasākums uz “Tallink” kuģa “Romantika”. Pasākumu vēl ir daudz, tā kā dzīvosim – redzēsim, kāds būs labāko tusiņu Top 3 visas tūres laikā, bet pagaidāms mans Top 3 ir Liepāja, Jēkabpils un Pāle.”

Šonedēļ [Ex] da Bass izklaidēs vienā no vecākajiem Latvijas klubiem – 16. martā ballīte gaidāma Jelgavas klubā “Tonuss”.

“Arī šīs tūres ballītes apmeklētājus sagaida pilns komplekts: būs Eiropā pieprasītākie hiti un to remiksi, tikai šai ballītei radīts dizains izmantojot stilīgas luminiscējošas dekorācijas, papildus specefekti, lieliskas dāvanas ar tūres simboliku, kā arī darbosies oficiālais EHR foto stends, pie kura taisot bildes varēs pacīnīties par iespēju bez maksas doties uz tūres vienīgo papildpasākumu, kas notiks uz “Tallink” kuģa “Romantika”.

Klubs durvis vērs plkst.23:00, un vakaru iesāks mans kolēģis dīdžejs Alvis Still, bet īpašais viesis, kurš kopā ar mani uzstāsies nakts kulminācijā, būs virtuozais perkusionsists Einārs Latiševs” ziņo [Ex] da Bass.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Posies ballītei Jelgavā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm