tv3.lv

Foto: izsmalcinātā pasākumā prezentē leģendārā Al Bano veltījumu Latvijai

26. augustā īpašā pasākumā, kas norisinājās itāļu restorānā “LaFelicita”, tika prezentēta komponista Čārlza Gudžera dziesmas “Dzintarzeme” jeb “Terra d’Ambra e di Emozioni”, “Land of Amber Land of Song” interpretācija itāļu un angļu valodā, ko iedziedājis slavenais dziedātājs Al Bano.

2020. gada 27. augustā 15:00

Šis melodiskais un teju himniskais skaņdarbs ir Čārlza Gudžera veltījums Latvijai, akcentējot Latvijas skaistumu, tradīcijas, pieminot Līgo ugunskuru, dažādas Latvijas vietas un valsts vēsturi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasākumā piedalījās dziesmas autors, komponists Čārlzs Gudžers, tāpat prezentāciju ar savu klātbūtni pagodināja Itālijas vēstnieks Latvijā Stefāno Taliani de Markio, Latvijas Republikas vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa, Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Kīts Šenons, bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, mākslas zinātnieks un politiķis, bijušais Latvijas kultūras ministrs, šobrīd Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis, kā arī citas prominences un sabiedrībā pazīstamas personas.

Noklausies! Leģendārais Al Bano jaunākajā hitā apdzied Latviju

Itāļu labākie hiti, Al Bano vīns, gardi ēdieni! Aizvadīts pasākums “Viesmīlis uz vienu dienu”

Par viesu labsajūtu vakara gaitā rūpējās pasākuma vadītājs, šovmenis Edmunds Kaševskis, kurš vadīja pasākumu atraktīvā un nepiespiestā manierē. Talantīgā dziedātāja Diāna Pīrags priecēja pasākuma viesus ar izjustu un emocionālu dziesmas “Terra d’Ambra e di Emozioni” izpildījumu, turklāt dziesmai pavadījumu spēlēja pats dziesmas autors Čārlzs Gudžers.

Savukārt dziedātājs Al Bano prezentācijas apmeklētājus sveica ar tiešsaistes uzrunu, uzsverot, ka dziesma “Terra d’Ambra e di Emozioni” ir viņa pateicība Latvijai, jo Latvija ir ļoti draudzīga zeme ar laipniem iedzīvotājiem, turklāt koncerti Latvijā viņam vienmēr ir īpaši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Al Bano iepazinu laikā, kad Latvijā veidoju ar teātri saistītu projektu. Al Bano izjūt ciešu saikni ar Latviju, viņam šeit ļoti patīk, tāpēc man ir liels gandarījums, ka mākslinieks nevilcinoties piekrita ieskaņot Latvijai veltīto kompozīciju,” stāsta Čārlzs Gudžers.

Pasākuma laikā Itālijas vēstnieks Latvijā Stefāno Taliani de Markio un dziesmas autors Čārlzs Gudžers restorāna “LaFelicita” telpās atklāja arī īpašu piemiņas plāksni ar dziesmas “Dzintarzeme” jeb “Terra d’Ambra e di Emozioni” vārdiem, kuri ir ļoti spēcīgi, atsaucas uz Latvijas dabu, simboliku un uzsver latviešu tautas spēju pārvarēt grūtības un nepadoties izaicinājumu priekšā. Piemiņas plāksni restorāna apmeklētāji un viesi varēs apskatīt arī turpmāk.

Pasākuma gaitā apmeklētājiem bija iespēja apskatīt arī unikālu izstādi “Gold and Spider”. Izstādē ir redzamas ļoti skaistas un dārgas gleznas, kas veidotas no dabīgiem, ar zeltu apdarinātiem zirnekļu tīkliem, radot smalkas kompozīcijas. Izstādes autors ir Andrejs Nadeždinskis. Gleznas restorāna telpās var aplūkot līdz pat pirmdienai, 31. augustam.

Oficiālajai pasākuma programmai noslēdzoties, klātesošie turpināja baudīt vakaru, gardo torti, uzkodas un dzērienus, īpaši novērtējot tā norises vietu restorānu “LaFelicita”, kas ar sienu gleznojumiem, mājīgo interjeru un, protams, itāļu mūziku spēja uzburt autentisku Itālijas gaisotni pašā Rīgas sirdī.

Skaistumkaraliene Viktorija sveic leģendāro Al Bano īpašā ģimenes notikumā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm