tv3.lv

Foto: Rīgā krāšņi izskanējis pirmais "Enkurfests"

Sestdien, 11. jūlijā, Rīgā norisinājās pirmais “Enkurfests”, pulcējot mūzikas, alus un “street food” cienītājus. “Ziemeļu Enkura” alus darītavas pagalmā Matīsa ielā visas dienas garumā apmeklētāji varēja izbaudīt īstu festivāla gaisotni.

2020. gada 13. jūlijā 9:25

“Enkurfestu” atklāja kosmiskās mūzikas grupa “Galaxy Bosons”, pēc tam sekoja instrumentālā roka trio “Doni Tondo”, rokkamerorķestris “Sonntags Legion”, neordinārā latviešu mūziķe Katrīna Gupalo un leģendārā pankroka grupa PND.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivāla noslēgumā notika ilgi gaidītais “Noslēpumainais Akts”, kurā sadziedājās grupa Mazais Princis, Žoržs Siksna, Katrīna Gupalo un “Enkurfesta” koris.

Par ballītes gaisotni visas dienas garumā gādāja arī DJ Toms Grēviņš.

Otrais “Enkurfests” notiks 2021. gada 10. jūlijā. Festivālu organizē brūvkrogs “Ziemeļu Enkurs” sadarbībā ar koncertaģentūru “Aira Laiviņa Artists”.

“Ziemeļu Enkurā” jau agrāk rīkoti koncerti, stāstu vakari, filmu vakari un citi pasākumi, taču “Enkurfests” ir līdz šim vērienīgākais pasākums. Pēc vairāku mēnešu pauzes šis bija pirmais “Ziemeļu Enkura” pasākums šajā vasaras sezonā.

Brūvkrogs durvis apmeklētājiem vēra 2018. gada februārī un kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. “Ziemeļu Enkurs” ir viena no trīs alus darītavām Rīgas “Alus kvartāla” saimē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm