tv3.lv

Foto: Ogres ballīšu zvēri līksmo vētrainā tusiņā

Pagājušajās brīvdienās īpaša līksmība valdījusi Ogres klubā “Hauze”. Tur pozitīvā gaisotnē notikusi klubu tūres “Party Service On Tour” ballīte ar dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā.

2018. gada 7. martā 11:18

“Ogres klubs “Hauze” ir viena no tām vietām, kur man kā dīdžejam ļoti patīk uzstāties. Vismaz divas reizes gadā tur sanāk būt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet ja plašāk par tūres pasākumu – bija forši un jautri. Protams, vienmēr jau gribas, lai klubā nebūtu kur adatai nokrist, bet, manuprāt, viss bija okey, un mēs izdarījām maksimumu, un apmeklētāji šo tusiņu atcerēsies ar ļoti pozitīvām un siltām emocijām,” Skaties.lv stāsta [Ex] da Bass.

Ballīšu pavēlnieks slavē kluba jauno dizainu: “Manuprāt, tas ir sanācis ļoti gaumīgs un mājīgs.”

“Jēkabpils gaidīja, gaidīja un beidzot sagaidīja! Šosestdien viesosimies klubā “”Luiize”. Atceroties iepriekšējos gadus, droši varu teikt, ka šis būs viens no apmeklētākajiem un jaudīgākajiem tūres pasākumiem šogad.

Par tūres Jēkabpils pasākuma īpašajiem viesiem dēvējams atraktīvais mūziķu trio “3Live Project” jeb mana, trompetista Normunda Pieša un perkusionista Eināra Latiševa saspēle,” uz ballīti klubā “Luiize” 10. martā aicina ballīšu tūres vaininieks.

“Apmeklētājus priecēs Eiropā pieprasītākie hiti, to remiksi un klubu himnas, tikai šai ballītei radīts dizains izmantojot stilīgas luminiscējošas dekorācijas, papildus specefekti, tūres oficiālais foto stends, pie kura taisot bildes, varēs pacīnīties par iespēju bez maksas doties uz tūres vienīgo papildpasākumu, kas maija sākumā notiks uz “Tallink” kuģa “Romantika”, kā arī lieliskas dāvanas ar tūres simboliku. Skan labi, vai ne?” tā [Ex] da Bass.

Posies ballītei Jēkabpilī!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm