tv3.lv

Gada ”vētrainākā” ballīte! Kalnciema ”Ezītis miglā” atrasta Latvijas karaoke karaliene

Spītējot lietum, krusai un pat vētrai, ceturtdienas vakars “Kalnciema Ezītis miglā” izvērtās ļoti saulains un sirdi sildošs. Mājīgajās ”Ezīša” telpās valdīja mūzika, jo šeit risinājās ”Ezīša karaokes čempionāta 2020” fināls. Šogad pēc žūrijas verdikta pie ”Zelta mikrofona” un uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzes lokā.

2020. gada 19. septembrī 14:00

Renāra Kaupera sajūsmu izpelnās viņa līdzinieks! Skaties video TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šogad ”Ezīša karaokes čempionāta” fināla žūrija bija ekselenta. Dalībniekus vērtēja grupas ”Labvēlīgais tips” mūziķis Ģirts Lūsis, ”Summer Sound” festivāla direktore Maija Skrējāne, mūziķis un radio personība Artis Dvarionas, aktrise un TV personība Vita Balčunaite, burvju mākslinieks Dante Pecolli un slavenā iluzioniste Dace Pecolli.

”Ezīša karaokes čempionāta” fināls izvērtās visai vētrains šī vārda visās nozīmēs. Šķiet, pat māte daba negribēja pieļaut, ka šim sirsnīgajam konkursam ir pienācis pēdējais pasākums – fināls, jo ārā plosījās vētra, lietus un pat krusa, taču sliktie laikapstākļi netraucēja cilvēkiem izbaudīt fantastisku ballīti. Finālā startēja dalībnieki, kuriem izdevās iekarot žūrijas simpātijas kādā no septiņām atlases kārtām.

Katram dalībniekam bija tikai viena iespēja ar savu uzstāšanos aizkustināt vai pārsteigt žūriju. Izvēlēties četrus superfinālistus nebija viegls uzdevums, taču žūrijas starpā valdīja zināma vienprātība un labāko četrinieku vai, precīzāk, piecinieku veidoja viens kungs un trīs dāmas, no kurām vienai puncī vēl līdzi dziedāja un dejoja mazulis.

Ogrēniete Loreta arī otro dziesmu izvēlējās balādi un visā krāšņumā nodemonstrēja savu vokālu, savukārt Kate priecēja ar draisku roka dziesmu, topošā māmiņa Linda aizkustināja ar savu vienkāršību un trauslumu, savukārt Edijs sarīkoja īstu ballītes gaisotni, pat ar lauztu kāju izkustinot skatītājus un pat žūriju.

Par īstu sensāciju kļuva pērnā gada finālistu uzstāšanās pirms konkursa sākuma. Žūrijā esošie mūziķi tika patiesi pārsteigti, dzirdot Armanda Lozinska uzstāšanos. Puisis ir liels ”Prāta Vētras” solista Renāra Kaupera balss līdzinieks. Video ar viņa uzstāšanos nonāca arī paša Kaupera rokās un, līdz ar to, arī viņa ”Instagram” kontā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādināsim, ka šogad ”Ezīša karaokes čempionātam” bija septiņas atlases kārtas.

Avotu Ezītis miglā atlasi vērtēja pašmāju kulta filmas ”Jelgava94” Nāves atveidotājs Alekss Tauriņš un ”Miss Universe Latvija 2017” Zanda Panava.

Purčika Ezītis miglā atlasi vērtēja grupas ”Keksi” mūziķis Edgars Balodis, hip-hopa apvienības ”Kreisas Krasts” dalībnieks Kaizers un mūzikas pasākumu producente Inese Grīnberga.

Tērbatas Ezītis miglā atlasi vērtēja mūziķis Oskars Millers un aktrise Vita Balčunaite.

Ogres Ezītis miglā atlasi vērtēja grupas ”Blitze” mūziķis Arvīds Berķis un ”Miss Univers Latvija 2017” Zanda Panava.

“Pēdējās iespējas” atlasi vērtēja burvju mākslinieks Dante Pecolli, dziedātāja Katrina Gupalo un iluzioniste Dace Pecolli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm