tv3.lv

Geju kluba ”Golden” publika tiek aicināta 17. novembrī iekarot Vecrīgu

Lai arī Rīgas tradīcijām bagātākais geju klubs “Golden” šovasar tika slēgts, ballīšu gars pašmāju brīvdomātājos nav rimis, un tas ir jārealizē! 17. novembra vakarā visi izbijušie “Golden” tusētāji tiek aicināti pulcēties klubā “Le Kiki”, lai parādītu, kā ballējas ļaudis bez aizspriedumiem!

2019. gada 16. novembrī 17:10

Kā Skaties.lv atklāj jau likvidētā geju kluba saimnieks un zīmola īpašnieks Maigurs Skangalis, “Golden” bija viens no lielākajiem nišas klubiem Baltijā un viens no senākajiem Rīgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bāra-kluba pastāvēšanas laikā tika aizvadīti simtiem pasākumu, iegūtas daudzas jaukas atmiņas, pozitīvas emocijas un piedzīvoti neskaitāmi elpu aizraujoši mirkļi,” stāsta Maigurs.

Tieši šī iemesla dēļ visi līksmotāji tiek aicināti atkal tikties, lai kopā piedzīvotu lieliskās emocijas. Tikšanās notiks Vecrīgā, bārā “Le Kiki”, un uz to mīļi aicināti visi bijušie “Golden” tusētāji.

“”Le Kiki” kopā ar zīmolu “Golden” apvieno savus spēkus un 17. novembrī centīsies uzburt agrāko laiku noskaņu, mīlestību, pozitīvos mirkļus.

Tātad 17. novembrī, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā, visi “Goldenieši” un arī tie, kuri nav paspējuši par tādiem kļūt, tiek aicināti uz “Le Kiki”!

Šajā vakarā, no 23:00 līdz pašam rītam, Jūs gaidīs “Golden” latvāņu zieds un pārsteigumiem bagāta gaisotne. Atkalsatikšanās uz vienu nakti un kopības izjūta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Būs priekšnesums no Drag Queen Galliano, būs gardi kokteiļi, īpašie piedāvājumi, dejas un fantastiska atmosfēra!

Nepalaid garām, pucē deju kurpes un nāc ciemos!” uz, iespējams, nedēļas nogales vētraināko pasākumu aicina Maigurs.

Kā atzīmē Maigurs, zīmola vērtība joprojām ir augsta, jo par to liecina “Google” pieejamā statistika.

“Ļoti ceru, ka interese internetā reducēsies kupli apmeklētā 17. novembra burziņā. Ja pasākums būs izdevies, iespējams, ko līdzīgu atkārtosim vēlreiz, bet šoreiz gaidīšu visus “Le Kiki” – gan tos, kuri absolvējuši “Golden” skolu, gan tos, kuri nepaspēja to izdarīt.” skaidro Maigurs.

Kluba Le Kiki pasākumu organizators Kaspars Dolgis atzīmē, ka “Le Kiki” ir vieta, kur satiekas cilvēki, kur valda brīvība, mīlestība, cieņa un sapratne. Vieta, kur satiekas mūzika un kokteiļi, radot vienu veselu.

Vieta, kas balansē uz robežas starp pieņemamām un nepieņemamām sabiedrības normām. “Le KiKi” iestājas par savstarpējo cieņu un sapratni. Vieta, kura ir pret dzimumu, vecumu, diskrimināciju un jebkādiem aizspriedumiem, kur ikviens ir gaidīts. “Le Kiki” ir par kultūru, mākslu un atpūtu nepiespiestā vidē, kur apmeklētāji var justies droši un gaidīti.

“Tāpēc gaidīsim visus tos LGBT cilvēkus, kuri ir bez kompleksiem apmeklēt klubu, kas sevi nepozicionē, kā geju klubs,” skaidro Kaspars.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm