tv3.lv

Grupa ”Maneskin” atceļ Eiropas koncerttūri

Pagājušā gada ”Eirovīzijas” uzvarētāji – itāļu grupa ”Maneskin” – pavēstījusi, ka tiek atcelti visi 2022. gada Eiropas koncerttūrē paredzētie koncerti, kas nozīmē, ka nenotiks arī 14. martā “Arēnā Rīga” plānotais koncerts.

24. janvārī 21:21

”Mums ir ļoti žēl, bet mums jāpavēsta, ka Covid-19 situācijas dēļ mums ir jāatceļ visa 2022. gada turneja Eiropā un arēnu turneja Itālijā. Mums ir ārkārtīgi žēl,” šodien sociālajos tīklos pavēstījusi grupa ”Meneskin”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā teikts grupas paziņojumā, lēmums par turnejas atcelšanu saistāms ar to, ka katrā no valstīm ir savi noteikumi Covid-19 ierobežošanai, kas jāievēro arī grupai, un koncertiem jānotiek “zaļajā režīmā”.

Mūziķi apsola, cik vien ātri iespējams, darīt zināmus datumus, kad koncerti varētu notikt, un cer, ka izziņošana notiks ne vēlāk kā 1. martā.

”Paldies par pacietību un atbalstu, mēs visi esam kopā šajā situācijā, tāpēc mums jāturas, bet mēs atgriezīsimies un mēs zvēram, tas būs vēl labāk. Mēs jūs mīlam!” tā ”Maneskin”.

Iepriekš bija plānots, ka šogad 6. februārī ar uzstāšanos Londonas ”02 Academy Brixton” ”Maneskin” uzsāk vērienīgu koncertturneju ”Loud Kids On Tour ’22”, kuras laikā bija iecerēts uzstāties 16 Eiropas pilsētās un 14. martā koncerttūri noslēgt ar uzstāšanos ”Arēnā Rīgā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tv3.lv norāda Rīgas koncerta rīkotāju “L Tips Agency” pārstāve Līva Toniņa, visa tūre pārcelsies uz 2023. gadu, līdz 1. martam tiks izziņoti jauni datumi, un iegādātās biļetes paliek derīgas uz nākamo gadu.

Ar savu tik enerģisko, raupjo un nepieradināto skanējumu, kas lieliski saplūdināts kopā ar mūsdienīgām muzikālajām vēsmām, ”Maneskin” nodrošinājuši, ka rokmūzika atgriežas pasaules topu virsotnēs.

Divdesmitgadīgie basiste Viktorija, solists Damiano, ģitārists Tomass un bundzinieks Ītans 2015. gadā sāka kā Romas ielu muzikanti un tikai dažu gadu laikā iekaroja pasauli, kļūstot par vienu no populārākajām jaunās paaudzes rokgrupām.

Līdz ar debijas pilnizmēra albuma ”Il Ballo Della Vita” iznākšanu 2018. gada 26. oktobrī grupa devās vērienīgā Eiropas koncertturnejā, kā arī uzstājās labākajos Itālijas klubos un festivālos.

Pērnā gada martā ”Maneskin” ar tagad labi zināmo hitu ”Zitti e Buoni” uzvarēja 71. Sanremo mūzikas festivālā, bet maijā triumfēja ”Eirovīzijā”, iegūstot atpazīstamību visā pasaulē. Tikai dažu nedēļu laikā viņu ieraksti ieguva zelta un platīna statusu vairāk nekā 15 valstīs.

Viņu otrais albums ”Teatro d’ira: Vol. I” nāca klajā pagājušā gada 19. martā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm