Īpašā koncertā kopā sanāks "Zelta Mikrofona" laureāti

0 Komentāru
Īpašā koncertā kopā sanāks
PUBLICITĀTES FOTO

26. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks “Zelta Mikrofona” laureātu koncerts. Tā būs unikāla iespēja vienkopus redzēt un dzirdēt Latvijas mūzikas zvaigznes, kuras ir saņēmušas visvairāk “Zelta Mikrofona” apbalvojumu.

Pēdējos divus gadus Latvijas mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” tika organizēta šauram lokam, piedaloties tikai nominētajiem mūziķiem. Izpalika svētki un kopā sanākšanas tradīcijas, kas veidojušās gada balvas gadsimta ceturkšņa garajā vēsturē. Tāpēc organizatori šovasar aicina kopā kā mūziķus, tā klausītājus nosvinēt “Zelta Mikrofona” 25 gadu jubileju Dzintaru koncertzālē 26. Jūlijā. Draudzīgu enerģiju pasākumam piešķils Elektrum.

“Ikkatram no “Zelta Mikrofona” laureātiem šī balva saistās ar savām atmiņām un emocijām, no kurām veidosies koncerta kopējā atmosfēra. Šajā vakarā mēs dzirdēsim ne vienu vien hitu un arī tās dziesmas, kuru aktualitāte, laikam ejot, nemainās. Dzintaru koncertzāles sarkanais paklājs tiks izritināts kā mūziķiem, tā klausītājiem!” saka Elita Mīlgrāve, “Zelta Mikrofona” ilggadējā producente.

“Mūzika ir tā, kas mūs, latviešus, uzlādē. Ar dziesmu mēs svinam svētkus, mūzikā rodam iedvesmu, mūzikas ritms mums palīdz paveikt darbus raitāk. Un, ja vēl ir iespēja būt kopā ar draugiem un izdziedāties no sirds, enerģijas lādiņš ilgam laikam ir garantēts! Uz tikšanos laureātu koncertā!” teic Diāna Orlovska, “Elektrum” mārketinga vadītāja.

Koncerta programmu veidos mūziķi, kas ir saņēmuši visvairāk “Zelta Mikrofona” apbalvojumus. Kā pirmie 26. jūlija viesi tiek izziņoti: grupas “Instrumenti”, “Dzelzs vilks”, “The Sound Poets”, “Astro’n’out”, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Būū, reperis ansis. Ielūgti ir arī “Prāta vētra”, Raimonds Pauls, Intars Busulis un Dons, kā arī daudzi citi – kopskaitā vairāk nekā 20 laureāti. Par programmas papildinājumu gaidāmi īpaši paziņojumi.

Arī gatavošanās šiem mūzikas svētkiem neizpaliks bez pārsteigumiem – sekojiet līdzi informācijai “Zelta Mikrofona” un “Elektrum” sociālajos medijos!

Koncertu vadīs Markus Riva un Mārtiņš Spuris, bet īpašie viesi būs Fredis jeb Andris Freidenfelds, Kaspars Breidaks, Baiba Sipeniece-Gavare un Valters Krauze.

Biļetes nopērkamas vietnē ekase.lv. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

0 Komentāru