tv3.lv

Izbaudi “Rīgas Rudens Street Food Festivālu” Andrejsalā

No 16. līdz 18.septembrim Andrejsalā “Street Food Salas” teritorijā notiks “Rīgas Rudens Street food festivāls”, kura laikā tiks noteikts šī gada labākais Latvijas ielu ēdināšanas kultūras uzņēmums, kuram tiks dota iespēja pārstāvēt Latviju “European Streetfood Awards 2022” (ESFA) fināla ceremonijā Minhenē.

15. septembrī 12:05

“ESFA Latvijas posms tiek organizēts jau otro reizi un pulcēs kopā Latvijas labākos, drosmīgākos street food ēdinātājus, lai noskaidrotu, kurš ēdiens un ēdinātājs tiks atzīts par labāko. Sacensību galvenā balva ir ceļazīme uz ESFA fināla sacensībām Minhenē šī gada oktobrī (7.-9. oktobris), kā arī praktisks atbalsts sagatavošanas darbiem,” portālam “tv3.lv” stāsta “Street Food Latvia” pārstāvis Krišs Zupiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galerijā 2019. gada festivāls Latvijā 

Organizāciju ESFA 2017. gadā izveidoja Lielbritānijas street food balvu apvienība (“British Street Food Awards”), ar mērķi attīstīt street food ēdināšanas kultūru gan Lielbritānijā, gan Eiropas līmenī, veidojot savstarpēju, internacionālu sadarbību starp dažādu valstu ēdinātājiem. Šogad ESFA fināla sacensībās tiks pārstāvētas tādas valstis kā Lielbritānija, Zviedrija, Norvēģija, Šveice, Islande, Vācija, Somija, Dānija, Itālija, Bulgārija, Polija, Kipra, Vācija un arī Latvija.

Jau piektdien, 16.septembrī no pulksten 18.00 “Street Food Salā” publikai būs iespēja iepazīties ar sacensību dalībniekiem. Šogad sacensībām pieteikti tādi zināmi ēdinātāji kā “Vīnkalni Pizza Family”, “BBQ FOODTRUCK”, “Oaka Burgers”, “Munch BBQ”, “Gustame Churros”, “Bao Bun Latvia” u.c.

17. septembris, sestdiena, no pulksten 12.00 būs galvenā sacensību diena, kurā žūrija vērtēs katra dalībnieka labākos, konkursam pieteiktos street food ēdienus. Žūrijas sastāvs tiks atklāts īsi pirms pasākuma. Arī pasākuma apmeklētajiem būs iespēja noteikt savu izvēli, balvas “Tautas favorīts” uzvarētāju, balsojot par savu iecienītāko street food ēdinātāju.

Visbeidzot, svētdien, 18.septembrī no pulksten 12.00 notiks rezultātu paziņošana un lielā apbalvošanas ceremonija.

“Street Food Latvia” pārstāvis Krišs Zupiņš

“Atgādinām, ka pirms trim gadiem Latvijas posmu uzvarēja “BAO BUN Latvia”, kas ar savām īpašajām un gardajām taizemiešu BAO maizītēm ieguva augstu novērtējumu arī no Eiropas žūrijas, iegūstot godpilno “ESFA 2019 BEST SANDVICH” titulu.”

“European Street Food Awards” sacensību Latvijas posms ir uzskatāms par lielāko un vērienīgāko notikumu “Latvijas street food” nozarē. Pasākums bez ieejas maksas, un tā programmu papildinās dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, kā arī daudzpusīgas pašmāju ēdienu un dzērienu degustācijas.

“Rīgas Rudens Street Food Festivāls” norisināsies “Street Food Salā”, Andrejostas ielā 5-K7.

Galerijā 2019. gada lielais fināls Malmē, Zviedrijā 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm