tv3.lv

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā "Miss Plus Size Universe"

9.maija vakarā uzņēmēja, restorāna “Felicita” īpašniece Viktorija Brovuna aicināja draugus, kolēģus, atbalstītājus uz īpašu pieņemšanu par godu savai uzvarai starptautiskajā skaistumkonkursā korpulentām dāmām “Miss Plus Size Universe”.

2019. gada 11. maijā 10:00

Viesus restorānā sagaidīja pati pasākuma vaininiece, tērpusies karalienes cienīgā kleitā, un neslēpjot prieku par ikvienu ciemiņu, kurš pagodināja viņu ar savu klātbūtni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā “Miss Plus Size Universe”

Vakars sākās ar romantiskiem, visiem zināmiem hitiem. Par muzikālo noformējumu parūpējās dīdžejs un saksofonists Raivo Stašāns. Spēlētā mūzika viesiem radīja viegluma, miera, pavasara un skaistuma atmosfēru.

Tā kā Viktorija neaicināja uz pieņemšanu visus sev zināmos cilvēkus, bet tikai tos, kuri patiesi atbalstīja viņu, piedalījās konkursa priekšnesumu veidošanā, tad vairums viesu jau bija savā starpā pazīstami un ierodoties jutās kā mājās.

Viesi baudīja atspirdzinošus dzērienus, svinēja Viktorijas uzvaru ar šampanieti, izteica komplimentus nama mātei un gaidīja vakara oficiālās daļas sākumu.

Video: leģendārais Al Bano sveic Viktoriju ar uzvaru starptautiskajā apalīšu skaistumkonkursā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara oficiālajā daļā Viktorija pastāstīja par konkursu, par citām dalībniecēm, piedzīvojumiem Karību salās, nodemonstrēja kroni un uzvarētājas statueti.

Tā kā skaistumkaraliene pie deju pasniedzēja Rolanda Šteinberga bija mācījusies dejot salsu, lai prezentētu to kā savu talantu konkursā, tad neiztika bez dejošanas un dejas nodemonstrēšanas. Sanākušie viesi atbalstīja Viktoriju ar spēcīgiem aplausiem.

Oficiālo daļu noslēdza Verka Serdjučka, jeb Andruša Surdukovs ar savu aktīvo, jautro šovu, kas lika visiem celties kājās dziedāt līdzi, dejot un priecāties.

Beidzoties oficiālajai daļai, viesi baudīja izsmalcinātas, vieglas uzkodas un īpašu svētku torti.

Neoficiālajā daļā Viktorija turpināja saņemt apsveikumus, jautājumus par konkursu, Karību salām un, protams, ziedus, kas gan tā būtu par karalieni bez ziediem!

“Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija domā, ka latvieši nenovērtē viņas uzvaru un nespēj par to priecāties

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm