tv3.lv

”Karstākā” ballīte pilsētā: sabiedrības krējums novērtē jauno bāru ”RŪM”

Ceturtdienas, 6. februāra, vakarā “karstākā” ballīte Rīgā notika Aristida Briāna ielā 9A, kur durvis vēra sarunu bārs “RŪM”. To novērtēt bija ieradies teju viss pašmāju sabiedrības krējums un arī Skaties.lv.

2020. gada 7. februārī 10:56

“Man te ļoti patīk! Sajūtas ir ļoti svinīgas, gaisotne – nepiespiesta, kādu sen neesmu jutusi Rīgas bāros. Mana pārliecība, – cilvēki nāk pie cilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radītā atmosfēra, radītais koncepts – es paredzu šai vietai labu nākotni, jo redzu, ka cilvēki te jau labi jūtas,” sajūsmu par jauno bāru pauž sieviešu konkursu organizatore un labas atpūtas mīļotāja Elita Drāke.

RŪM atklāšanas pasākums bijis par iemeslu, lai pēc otrās meitiņas piedzimšanas beidzot mazliet paballēties izietu dziedātāja Jenny May, un, kā māksliniece atklāj Skaties.lv, viņa izbauda ik mirkli šīs atpūtas.

“Man ļoti patīk kā atmosfēra, tā publika. Es neesmu tāda liela bāru apmeklētāja vai tusētāja, bet te jūtos ļoti labi,” tā Maija.

Bāra specifika ir īpaši gardie kokteiļi, kurus ar interesi nobaudīja arī slavenības un Skaties.lv, atzinīgi novērtējot ne tikai izsmalcinātās garšas, bet arī draudzīgo cenu piedāvājumu.

RŪM piedāvājumā būs gan plašs klāsts oriģinālu kokteiļu, gan īpaša ēdienkarte, apvienojot iecienītākos pasaules ēdienus jaunā, mūsdienīgā interpretācijā. Sadarbībā ar “Kalve Coffee” piedāvājumā būs arī speciāli RŪM pēc īpašas metodes grauzdēta kafija. Gards ēdiens, kārdinoši kokteiļi un izcila kafija veicinās sarunu rosinošo atmosfēru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

RŪM bāra idejas autori un īpašnieki – uzņēmēji Ernando Gamarra un Daumants Pabrieža – atklāj, ka ideja un iedvesma jaunam bāram radās vairāku gadu garumā, gan dzīvojot ārzemēs, gan ceļojot, gan arī vairāk nekā astoņus gadus darbojoties bāru un ēdināšanas nozarē.

“Mēs redzam, ka aizvien vairāk cilvēku izvēlas pavadīt brīvo laiku ārpus mājas, pēc darba vai brīvdienās tiekoties ar draugiem, kolēģiem vai tuviem cilvēkiem.

Vairākus gadus strādājot bāru un ēdināšanas nozarē, esam novērojuši, ka cilvēki vairāk meklē un pievērš lielāku uzmanību vietas dizainam, novērtē kvalitāti, taču reizē arī vēlas iekļauties savā izvēlētā budžetā.

Rīgā vietu, kas piedāvā augstvērtīgu bāru atmosfēru par pieejamām cenām, nav daudz, un mēs plānojam šo nišu attīstīt,” stāsta viens no bāra īpašniekiem Ernando Gamarra.

Dzērienu kartē būs pieejama virkne īpaši izvēlētu augstas kvalitātes kokteiļu, no kuriem daļa ir unikāli radīta un būs pieejami tikai RŪM. Par to kvalitatīvu pagatavošanu būs atbildīga pieredzējusi bārmeņu komanda Dāvida Hilmaņa vadībā.

Bāra idejas autori ir kaislīgi ceļotāji, tādēļ piedāvātā ēdienu izvēle iedvesmota no dažādajām pieredzēm, kas iegūtas, iepazīstot pasauli. Ceļojumos gūtie iespaidi transformējās plašā ēdienkartē, ko izveidojusi profesionāla pavāru komanda. Īpašnieku latīņamerikāņu un baltiešu saknes lieliski palīdz saglabāt balansu starp ierasto virtuvi un jaunām garšu kombinācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ikdienā tuvumā esošajiem rīdziniekiem būs pieejams arī pusdienu piedāvājums un garda kafija, ko pēc īpašas metodes RŪM sarunu bāram grauzdē viena no labākajām kafijas grauzdētavām Eiropā – “Kalve Coffee”.

RŪM sarunu bāra dizains ir radīts ar mērķi izveidot apmeklētājiem patīkamu, iedvesmojošu un ērtu vidi sarunām, atpūtai un dzīves baudīšanai. Tas spēj uzņemt 100 viesus reizē un būs pieejams arī grupu rezervācijām un privātiem pasākumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm