tv3.lv

Klausies ”Prime Orchestra” koncertu un atbalsti Ukrainu

”Prime Orchestra” turpina ceļot pa Latviju ar koncerttūri ”Stand with Ukraine” atbalstam Ukrainai. Latvijā būs vēl četri šo mūziķu koncerti – 27. maijā pulksten 19.00 Siguldā, 28. maijā pulksten 20.00 Kuldīgā, 29. maijā pulksten 14.00 Tukumā un pulksten 20.00 Jelgavā.

26. maijā 8:36

”Paldies, par emocijām mūsu uzstāšanās laikā un visiem Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu Ukraina,” teic ”Prime Orchestra” dalībnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Prime Orchestra” ir oriģināla aranžējuma dzīva mūzika, pārsteidzošs vokāls un spilgta virtuozā mākslinieku prasme.

Unikāla radošā ,”Prime Orchestra” komanda ir orķestra, rokgrupas, dīdžeja un divu solistu simbioze. Tik neparasts daudzveidīgu žanru un meistaru apvienojums ļauj radīt ko jaunu, neparastu un tajā pašā laikā atpazīstamu no it kā jau labi zināmiem, atzītiem mūzikas darbiem. Sena, labi zināmā mūzika “Prime Orchestra” izpildījumā ieskanēja jaunā veidā: vai nu apburoši spilgti un temperamentīgi, vai klasiski eleganti un tajā pašā laikā ārkārtīgi moderni.

”Mēs parādām pasaulei, ka Ukraina ir valsts ar skaistu kultūru un eiropeisku nākotni,” saka ”Prime Orchestra” dalībnieki.

“Prime Orchestra” nāk no Harkivas pilsētas (Ukraina). Kopš 2014. gada kolektīvs tika veidots ”World Hits” projekta ietvaros un uzreiz bija ieguvis publisku atzinību un augstus slavinošus kritiķu vērtējumus. Producenti Maksims Maksimenko, Jurijs Ribalka un Aleksejs Haroļskis jau no paša sākuma izvirzīja ļoti augstus un grūti sasniedzamus mērķus, taču pateicoties mūziķu talantam, meistarībai, augstajam aranžējuma līmenim un pats galvenais, patiesai profesionalitātei, mērķi tika sasniegti. ,”Prime Orchestra” jau no pirmajām izrādēm iekaroja pateicīgo skatītāju apbrīnu un pelnīto mīlestību daudzās pasaules valstīs. ,”Prime Orchestra” koncerttūres ģeogrāfija ir simtiem tūkstošu kilometru gara un bagāta ar klausītāju atzinību.

Savāktie līdzekļi tiks pārskaitīti palīdzības sniegšanai Ukraiņu bēgļiem.

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv un kasēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm