tv3.lv

Kultūrtalkās sakops topošā Vilhelma Purvīša mājas‑muzeja teritoriju

Imanta Ziedoņa  fonds “Viegli” ielūdz visus talkot gribētājus uz kultūrtalkām, lai kopīgi sakoptu topošā Vilhelma Purvīša mājas-muzeja teritoriju Ogres novada, Taurupes pagasta ”Vecjaužos”.

20. aprīlī 14:12

”Sākam no paša sākuma – ar talkām un teritorijas sakopšanu. Fonds ”Viegli” radies no ”Mazās kavalērijas” talkām, Imants Ziedonis talkojis kopā ar ”Dižkoku atbrīvošanas grupām”, un šoreiz mēs talkosim kulturāli, lai kopā veidotu Vilhelma Purvīša muzeju. Talkošanu pavasarī pazīst teju katrs latvietis – kopīgu darbu veikšana satuvina cilvēkus. Veidojas jaunas draudzības, satikšanās, sarunas un gandarījums par padarīto,” tā par talkām stāsta fonda ”Viegli” padomes priekšsēdētāja, Vilhelma Purvīša mājas-muzeja vadītāja Žanete Grende.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vilhelms Purvītis Taurupes pagasta ”Vecjaužos” pavadījis savus pirmos dzīves gadus, un tur redzētā Vidzemes ainava nenoliedzami iespaidojusi mākslinieka radošo darbību. Šogad, mākslinieka 150. jubilejā, fonds ”Viegli” kopā ar komandu uzsākuši darbu pie Vilhelma Purvīša muzeja izveides. Talkās fonda ”Viegli” un topošā muzeja komandas uzklausīs talcinieku domas, idejas un vīzijas par to, kādam jābūt Vilhelma Purvīša muzejam.

Šopavasar plānotas vairākas tematiskas kultūrtalkas:

23.04. Kultūrtalka: Lielais ugunskurs

30.04. Kultūrtalka: Lielā talka

04.05. Kultūrtalka: Baltā galdauta svētki

14.05. Kultūrtalka: Muzeju nakts

Visu talku dienas plāns:

11.00 Ierašanās, līdzi ņemot savu cimdus, grābekļus, lāpstas, cirvjus, spaiņus, trimmerus un citus ārtelpu sakopšanas instrumentus;

13.00 Kopīgas pusdienas un sarunas par Vilhelma Purvīša mājas-muzeja tapšanu. Talciniekiem pusdienu zupa būs, taču aicinājums ikvienam paņemt līdzi arī kādu mazu našķi kopgaldam;

Līdz 18.00 Iesākto darbu pabeigšana.

Lai piedalītos talkā, jāaizpilda pieteikuma anketa: https://forms.gle/dR6w1Hx97fxpkUF28.

Lai nokļūtu Vilhelma Purvīša mājā-muzejā, Taurupes pagasta “Vecjaužos”  navigācijas lietotnē “Waze” jāraksta “Vilhelma Purvīša māja-muzejs”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visām fonda “Viegli” un topošā Vilhelma Purvīša muzeja aktivitātēm iespējams sekot līdzi sociālo mediju profilos: https://www.facebook.com/FondsViegli, https://www.instagram.com/fondsviegli un mājaslapā www.fondsviegli.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm